Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Рідна країна – безпечна країна

З 19 жовтня в бібліотеці-філії м.Борисполя розпочався Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна». Партнерами бібліотеки виступили ЗОШ №3 (директор Панкавічене І. А.) та Управління патрульної поліції в Борисполі, яке представили сержант поліції Іван Рудь та прессекретар Тетяна Поминальна.

19 Жовтня 2017
Філія
Круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу»

6 жовтня до бібліотеки-філії завітали учні 5-А класу ЗОШ №3, для яких було проведено круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу», організований бібліотекарем філії Ніною Бахмат за підтримки бібліотекаря школи №3 Наталії Кирик. На зустріч була запрошена Олена Іванівна Кравчун, майстриня - лялькарка, голова Творчого клубу «Спілка митців Борисполя», керівник гуртка «Народознавство», яка відтворює українські традиції та щиро ділиться своїми знаннями.

6 Жовтня 2017
Філія
Міжнародний день людей похилого віку

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, що виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1990 року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі.

30 вересня 2017 в бібліотеці-філії до Дня людей похилого віку бібліотекар Ніна Бахмат для своїх літніх читачів запропонувала книжкову виставку-пораду «Як перемогти старість». На виставці представлено матеріали по соціально-економічним, медичним проблемам людей похилого віку. З книг, журналів та газет можна дізнатись: до кого звернутись в разі невирішених питань, як покращити пам'ять, які продукти корисні в цьому віці, які вправи робити для покращення кровообігу, як не звертати увагу на прикрощі та ін.

30 Вересня 2017
Філія
У світі книги чарівної

28 вересня 2017 напередодні чудового свята – Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотеки-філії завітали учні 1-4 класів зі своїми вчителями Хоменко Н., Тименко О. школи села Ревне на пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар Ніна Бахмат, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками дитячого фонду. Бібліотекар наголосила, що книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Адже спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

28 Вересня 2017
Філія
Чи знаєте ви рідний край?

13 вересня 2017 у бібліотеці-філії із нагоди відзначення важливої події в житті всієї бориспільської громади - 1002-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість та святкування Дня міста відкрилася книжкова виставка-вікторина «Чи знаєте ви рідний край?».

Бібліотекар Ніна Бахмат підготувала і представила експозицію з книг та друкованих матеріалів про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста, про його сьогоденне життя, про славетних земляків. З читачами була проведена краєзнавча вікторина, відповіді на яку можна було віднайти в книгах та газетах, які експонуються. Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

13 Вересня 2017
Філія