Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
ПОЛіС і Поліція

Бориспільська МЦБС продовжує роботу за проектом ПОЛіС і Поліція. Ідея цього проекту – поєднати зусилля поліції і громади, вчитися не бути байдужими та приймати превентивні заходи, виховувати в підлітків довіру до патрульної поліції та розуміння важливості співпраці поліції та спільноти.

Цікавою формою роботи, особливо з підлітками, є розповідь про роботу поліцейського та його професійну підготовку.

14 Березня 2018
Дитяча бібліотека
Геній, Батько, Пророк і Совість нації

Своєю творчістю Тарас Шевченко об'єднав український народ навколо єдиної мови. Його книжечка була мало не в кожній сільській хаті. Його портрет висів у почесному кутку поряд з іконами. Під його іменем були створені осередки Просвіти по всім закуткам України.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості.

12 Березня 2018
Дитяча бібліотека
Міжнародний день рідної мови в дитячій бібліотеці

21 лютого в світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова – це найдорожчий скарб, переданий українцям поколіннями предків, виплеканий у народних піснях, приказках та прислів’ях.

Мова – душа народу, його коріння. Без мови немає народу і немає держави. У нас є держава і у нас є державна українська мова.

23 Лютого 2018
Дитяча бібліотека
Масляна в дитячій бібліотеці

Масляна є одним з найулюбленіших свят українського народу. Це смачне і ситне свято тривало цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

У суботу, 17 лютого 2018, ще зранку у фойє міської дитячої бібліотеки відчувався аромат духмяного трав’яного чаю, запашного меду та домашніх млинців.

17 Лютого 2018
Дитяча бібліотека
Не вмре його пісня, не вмре його слава

Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є наш земляк Павло Платонович Чубинський - один із видатних подвижників другого українського відродження - в умовах драконівських заборон всього українського з боку царизму зумів піднести на вищий щабель не тільки українську національну науку, а й національну ідею.

24 Січня 2018
Дитяча бібліотека