Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого»

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я і наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

17 січня на Народознавчий калейдоскоп «Від Різдва свята гожого До Водохреща Божого» завітали читачі-учні 6-Б класу ЗОШ №8.

Під час заходу діти познайомилися з історією та народними традиціями свята Водохреща – третього і завершального свята Різдвяно -новорічного циклу.

17 Січня 2020
Дитяча бібліотека
Презентація картин учасників проекту «З одного джерела»

27 грудня в міській дитячій бібліотеці заграли кольорові барви. Сьогодні тут відбулася презентація картин учасників проекту «З одного джерела». Цей проект присвячений творчості композиторів української діаспори США. Юні художники створили авторські роботи до відомих музичних українських творів: «Подоляночка», «Стоїть явір над водою», «Їхав стрілець на війноньку» та інших.

27 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
Миколай, Миколай, у наш край завітай!

Найулюбленішим зимовим святом дітвори є свято Святого Миколая. Святий Миколай завжди був покровителем і захисником маленьких дітей, тому малеча з нетерпінням чекає на це свято. Завітало свято і в Бориспільську міську дитячу бібліотеку.

18 грудня 2019 маленьким вихованцям старшої групи «Берізка» ДДЗ «Росинка» колектив Бориспільської міської дитячої бібліотеки подарував чудове свято «Миколай, Миколай, у наш край завітай!».

В казково оформленому залі на дітей чекала красуня-ялинка, зимова книжкова виставка «Зимонька-зима принесла нам свято». А ще велику увагу привертав чарівний кошик з подарунками від Миколая.

18 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
Кличемо вас на вечорниці гуляти, Андрія справляти, на дівочу долю ворожити

Серед зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше – день Андрія Первозванного, чи, як у народі кажуть, свято Калити.

Щоб доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів 11 грудня до міської дитячої бібліотеки завітали учні 6-А класу Бориспільського НВК ім.К.Могилка на етно вечірку «Кличемо вас на вечорниці гуляти, Андрія справляти, на дівочу долю ворожити».

11 Грудня 2019
Дитяча бібліотека
«Шкідливі звички – шлях у безодню»

В рамках Всеукраїнського Тижня права 10 грудня в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч-діалог «Шкідливі звички – шлях у безодню».

На зустріч були запрошені учні 9-х класів ЗОШ №6 та офіцер патрульної поліції Бикова А.В.

Три небезпечні вороги вкорочують тривалість людського життя-це куріння, алкоголізм та наркотики. Інколи підліткам хочеться відчути себе дорослими. Цікавість, недостатність знань про шкідливість наркотиків, алкоголю, пустощів приводять до рабської залежності.

10 Грудня 2019
Дитяча бібліотека