Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературний десант «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори!»

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ!», - говорив Володимир Сосюра. 9 листопада ми святкуємо День української мови і писемності.

9 листопада 2017 за ініціативи працівників міської дитячої бібліотеки до нашого міста прибув щоб виконати почесну місію – донести до дитячих сердець літературне слово.

Для цього заходу гостинно відчинив двері ліцей «Дизайн-Освіта».

9 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Книжкове царство – мудре господарство

31 жовтня в міській дитячій бібліотеці відбулось літературне застілля «Книжкове царство – мудре господарство», на яке завітали дітки 1-А класу ЗОШ №8.

Звучали вірші, казки, прислів’я, пісні. Малеча ознайомилася з новими цікавими книгами та журналами. Діти ділилися спогадами про героїв улюблених прочитаних казок, грали в різноманітні ігри. Всі гарно провели час.

31 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
У світі японської казки

З метою розширення знань своїх читачів про Країну Вранішнього Сонця - Японію - 30 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці проведено цікавий захід - Відкрита книга «У світі японської казки».

У фойє бібліотеки дітей зустрічала яскрава книжкова виставка «Загадкова Японія», на якій представлені матеріали про історію, економіку країни. Знайомство з експозицією доповнило відомі дітям факти різними цікавинками з національного японського фольклору, зацікавило самобутньою японською культурою. Тут же, поряд з виставкою були представлені роботи читача бібліотеки, учня 6-Б класу гімназії «Перспектива» Максима Назімова, виконані в стилі оригамі.

Та основним акцентом цього дня були голосні читання японських казок. Кожен бажаючий міг не тільки послухати, а й сам прочитати казку, яка йому сподобалась.

30 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця»

27 жовтня 2017 в книжкове царство міської дитячої бібліотеки завітали учні 2-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта», щоб переконатися скільки цікавинок на них чекає, якщо вони подружаться з книгою. Сьогодні був книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця» Дітей провели по залах бібліотеки, ознайомили з книжковими виставками та з різними видами книжок. Були тут книги-велетні та книги-малютки, музичні книжки та книги-панорами, книги для розваг та цікавих забавлянок.

27 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Година здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо»

Народна мудрість каже: «Без здоров’я немає щастя» і найбільше в світі багатство – це здоров’я.

26 жовтня 2017 в рамках партнерської роботи з ліцеєм «Дизайн-Освіта», бібліотекарі міської дитячої бібліотеки організували для учнів 2-А класу годину здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо».

В основу години була покладена книга української письменниці Валентини Гуріної «Абетка безпеки», яка в цікавій формі допомогла провідному бібліотекарю відділу 1-4 класів Тетяні Руденко звернути дитячу увагу на такі питання:

26 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека