Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Чи знаєте ви рідний край?

13 вересня 2017 у бібліотеці-філії із нагоди відзначення важливої події в житті всієї бориспільської громади - 1002-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість та святкування Дня міста відкрилася книжкова виставка-вікторина «Чи знаєте ви рідний край?».

Бібліотекар Ніна Бахмат підготувала і представила експозицію з книг та друкованих матеріалів про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста, про його сьогоденне життя, про славетних земляків. З читачами була проведена краєзнавча вікторина, відповіді на яку можна було віднайти в книгах та газетах, які експонуються. Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

13 Вересня 2017
Філія
Літнє асорті

25 липня в бібліотеці-філії бібліотекар Бахмат Ніна підготувала та провела Виставку-перегляд газетно-журнальних статей «Літнє асорті». Презентовані матеріали стануть у пригоді наймолодшим читачам. Це і науково-популярні статті про тварин, і пізнавальна подорож країнами Європи, і чарівні казки, і різноманітні ребуси та загадки. Дітки-читачі відразу звернулись до запропонованих журналів. Адже відомо, що гратись та розгадувати кросворди і ребуси цікавіше в компанії, ніж самому.

25 Липня 2017
Філія
«Ловись, рибко, велика та маленька!»

8 липня 2017 у бібліотеці-філії до Дня рибалки бібліотекар Ніна Бахмат підготувала виставку-пораду «Ловись, рибко, велика та маленька!». Риболовля - одне з наймасовіших захоплень людства. Хто хоч раз побував на водоймі з вудкою, насолодився чистотою, ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою і зловив першу в своєму житті рибу, той цього не забудеться ніколи. Однак рибальство вимагає безліч специфічних навичок і вмінь. Потрібно знати снасті, пристосування риб. Але сучасному рибалці й цього мало. Він хоче знати все, що стосується його захоплення. Знати все про риб та їхніх підводних сусідів, їх спосіб життя, кормові вподобання й звички. А ще вміти приготувати й насолоджуватися смакотою рибальської кухні.

8 Липня 2017
Філія
Обробляй вчасно - вродить рясно

1 липня 2017 в бібліотеці-філії бібліотекар Ніна Бахмат оформила інформаційний дайджест "Обробляй вчасно - вродить рясно". Ознайомившись зі статтями з періодичних видань, читачі знайдуть безліч корисних порад по обробці ґрунту, внесенню добрив, боротьбі з бур’янами, як доглядати за насадженнями, як правильно зберегти вирощений врожай, як підготувати насіння до посіву. Як правильно виростити найвідоміші і популярні культури читачі також знайдуть у статтях газет та журналів.

Вирощування власних продуктів і овочів - справа досить трудомістка, але разом з тим захоплююча і вигідна. Адже присадибна ділянка - це не лише свіжа продукція до столу, але й просто здоров'я та гарний настрій.

1 Липня 2017
Філія
Правові читання «Основной закон мого життя»

24 червня 2017 до Дня Конституції України в бібліотеці-філії бібліотекар Ніна Бахмат підготувала та провела для наймолодших читачів правові читання «Основний Закон мого життя». Діти познайомились з основними статтями Конституції України, які допоможуть сформувати навички їх захисту у повсякденному житті; з національними символами. На прикладах казок бібліотекар пояснила: які права порушувались у того чи іншого героя. У казці «Попелюшка» порушено право на любов, турботу та сім'ю; у «Колобку» та «Білосніжці» - право на життя; у «Трьох поросят» - на недоторканість житла.

24 Червня 2017
Філія