Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Від краєзнавства до краєлюбства

В бібліотеці-філії з 5.06.по 14.06 проводилась декада краєзнавчих знань під гаслом «Від краєзнавства до краєлюбства». З метою популяризації краєзнавчої літератури провідним бібліотекарем Ніною Бахмат в бібліотеці була організована краєзнавча виставка «Мій рідний край», біля якої проводились бесіди з читачами.

Для більш ширшого пізнання історії міста, побуту українців бібліотека-філія організувала 13 екскурсій для дітей зі шкільних таборів ЗОШ №3 та НВК «Гімназія «Перспектива» до Світлиці міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Бібліотека-філія стала містком з’єднання між школою та центром туризму та краєзнавства. Адже у співпраці з установою, яка також здійснює краєзнавчу роботу розширюються можливості бібліотеки і зміцнення цих зв`язків вносить в краєзнавчу діяльність новий зміст.

14 Червня 2018
Філія
Декада краєзнавчих знань

5 червня 2018 в бібліотеці-філії розпочалась декада краєзнавчих знань. Провідний бібліотекар Ніна Бахмат організувала ряд екскурсій до Світлиці міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді для дітей зі шкільних таборів ЗОШ № 3 та НВК "Гімназія "Перспектива". Хазяйка Світлиці та керівник гуртка народознавства Олена Кравчун ознайомила дітей з побутом українців, читала казки Павла Чубинського, провела майстер-клас з виготовлення ангела та запропонувала дітям пограти в старовинну народну гру «дід Макар», в яку діти грали із задоволенням.

5 Червня 2018
Філія
Літературні посиденьки в бібліотеці-філії

«Сонечко вдягнуло капелюх, і сповите в хмарці-пелерині усмішкою щирою, до вух, розпливлося у небесній сині», - такими рядками вірша О. Прилуцького провідний бібліотекар Ніна Бахмат 4 травня 2018 відкрила літературні посиденьки «Нам всміхається з віконця чарівне, гаряче сонце» в бібліотеці-філії. Адже бібліотека – традиційне місце для зібрань творчих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу слова. Читачі читали вірші про весну, про сонечко, про птахів. Розгадували загадки, пригадували прислів’я про весняну пору. Згадали, що казвовий герой Колобок теж схожий на сонце. З паперових іграшок зінсценували казку «Колобок». Сьогодні в бібліотеці відпочили, поспілкувались та отримали позитивні враження.

4 Травня 2018
Філія
Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях

В бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС до 32-ої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф функціонує книжкова виставка-реквієм «Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат провела для користувачів цикл бесід про мужність й присутність духу тих, кому волею долі судилося першими взятися за приборкання атомної стихії, про нерівний бій з ядерною стихією чоловіків й жінок, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму українського народу. Ціною власного життя вони, без перебільшення, врятували людство від ще страшнішого лиха, ніж те, яке ми переживаємо й досі і сумний відголос якого лунатиме ще століття.

26 Квітня 2018
Філія
Ресурси Інтернету для абітурієнтів-2018

В бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС відбувся огляд веб-сайтів «Ресурси Інтернету для абітурієнтів-2018». Коли молодь обирає майбутній фах, важливо не помилитись у своєму виборі. Бібліотека допомагає старшокласникам зробити правильний крок на шляху до професійного самовизначення: консультує, допомагає визначитись, надає можливість скористатися безкоштовними Інтернет-ресурсами.

13 Квітня 2018
Філія