Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературний кадр

11 червня у бібліотеці-філії стартував новий пізнавальний проект «Кінозал в бібліотеці», в рамках якого відбувся перший захід «Літературний кадр». Головна мета проекту - допомогти користувачам краще пізнати і наблизитися до розуміння літератури через втілені в кіно образи, усвідомлювати власне сприйняття художнього твору.

11 Червня 2019
Філія
Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

29 Травня 2019
Філія
Музичний калейдоскоп «Душа сопілки»

22 травня 2019 бібліотекар філії Ніна Бахмат запропонувала до уваги читачів музичний калейдоскоп «Душа сопілки». Бібліотекар розповіла про існування легенди, в якій говориться, що найкраще звучання у сопілки, що виготовлена з дерева, у яке влучила блискавка. Науковці вважають сопілку чи не найдавнішим духовим музичним інструментом. Дослідники також засвідчують, що згадки про сопілку відомі ще з часів давніх слов'ян, а сам інструмент згадується сотні разів в народних казках, легендах, колядках, переказах та оповіданнях.

22 Травня 2019
Філія
В бібліотеці музика звучить ...

Бібліотека-філія 17 травня 2019 гостинно відчинила свої двері чарівному світу гармонії звуків та магії мистецтва. Для читачів була проведена музична година «Чарівний світ музики». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла відвідувачам про творчість великих композиторів – класиків світового мистецтва: Й. С. Баха та В.А. Моцарта.

17 Травня 2019
Філія
Спілкуємося українською

«Спілкуємося українською» - під таким девізом у бібліотеці-філії в Міжнародний день захисту рідної мови відбувся День рідної мови.

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат брала інтерв'ю у читачів бібліотеки про те, як зберегти рідну мову в Україні, очистити її від мовних бур'янів, лихослів'я. Адже цьому молодому поколiнню випало складне i вiдповiдальне завдання — вiдродження української мови, державностi, нацiї. За них цього нiхто не зробить і це їхній iсторичний обов’язок, виправдання їхнього перебування на цьому свiті. І, щоб не було запiзно, потрібно діяти, починаючи з себе.

21 Лютого 2019
Філія