Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
В бібліотеці музика звучить ...

Бібліотека-філія 17 травня 2019 гостинно відчинила свої двері чарівному світу гармонії звуків та магії мистецтва. Для читачів була проведена музична година «Чарівний світ музики». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла відвідувачам про творчість великих композиторів – класиків світового мистецтва: Й. С. Баха та В.А. Моцарта.

17 Травня 2019
Філія
Спілкуємося українською

«Спілкуємося українською» - під таким девізом у бібліотеці-філії в Міжнародний день захисту рідної мови відбувся День рідної мови.

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат брала інтерв'ю у читачів бібліотеки про те, як зберегти рідну мову в Україні, очистити її від мовних бур'янів, лихослів'я. Адже цьому молодому поколiнню випало складне i вiдповiдальне завдання — вiдродження української мови, державностi, нацiї. За них цього нiхто не зробить і це їхній iсторичний обов’язок, виправдання їхнього перебування на цьому свiті. І, щоб не було запiзно, потрібно діяти, починаючи з себе.

21 Лютого 2019
Філія
Гості «Чубинський fest» у бібліотеці

26 січня 2018 провідний бібліотекар Ніна Бахмат радо прийняла в бібліотеці-філії конкурсантів з міста Біла Церква, які брали участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», що відбувався в міському будинку культури нашого міста. Учасники конкурсу вдосконалювали свою майстерність перед виступом: грали на музичних інструментах, а вокалісти розспівувались. Бібліотекар запропонувала артистам творчий відпочинок – перегляд книг і журналів, участь у виготовленні в’язаних виробів, перегляд мультфільмів, спілкування в соціальних мережах. А ще бібліотекар пригостила гостей чаєм. Було весело, гамірно, змістовно і креативно. Та головне, що відбулось знайомство та цікаве спілкування між гостями та читачами бібліотеки.

26 Січня 2019
Філія
Слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах»

В бібліотеці-філії 18 січня 2019 була представлена читачам слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах», підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

18 Січня 2019
Філія
Українське диво – Марія Примаченко

12 січня в бібліотеці-філії було проведено мистецько-краєзнавчу годину «Українське диво – Марія Примаченко» з нагоди 110-ої річниці від дня народження великої української художниці, майстра народного декоративного розпису. Її творчість надзвичайно багатогранна, а малярська манера – індивідуальна, ні на чию не схожа.

12 Січня 2019
Філія