Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературні посиденьки в бібліотеці-філії

«Сонечко вдягнуло капелюх, і сповите в хмарці-пелерині усмішкою щирою, до вух, розпливлося у небесній сині», - такими рядками вірша О. Прилуцького провідний бібліотекар Ніна Бахмат 4 травня 2018 відкрила літературні посиденьки «Нам всміхається з віконця чарівне, гаряче сонце» в бібліотеці-філії. Адже бібліотека – традиційне місце для зібрань творчих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу слова. Читачі читали вірші про весну, про сонечко, про птахів. Розгадували загадки, пригадували прислів’я про весняну пору. Згадали, що казвовий герой Колобок теж схожий на сонце. З паперових іграшок зінсценували казку «Колобок». Сьогодні в бібліотеці відпочили, поспілкувались та отримали позитивні враження.

4 Травня 2018
Філія
Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях

В бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС до 32-ої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф функціонує книжкова виставка-реквієм «Дзвони Чорнобиля лунають у наших серцях».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат провела для користувачів цикл бесід про мужність й присутність духу тих, кому волею долі судилося першими взятися за приборкання атомної стихії, про нерівний бій з ядерною стихією чоловіків й жінок, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму українського народу. Ціною власного життя вони, без перебільшення, врятували людство від ще страшнішого лиха, ніж те, яке ми переживаємо й досі і сумний відголос якого лунатиме ще століття.

26 Квітня 2018
Філія
Ресурси Інтернету для абітурієнтів-2018

В бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС відбувся огляд веб-сайтів «Ресурси Інтернету для абітурієнтів-2018». Коли молодь обирає майбутній фах, важливо не помилитись у своєму виборі. Бібліотека допомагає старшокласникам зробити правильний крок на шляху до професійного самовизначення: консультує, допомагає визначитись, надає можливість скористатися безкоштовними Інтернет-ресурсами.

13 Квітня 2018
Філія
Рідна країна – безпечна країна

13 березня 2018 відбулось нагородження школярів ЗОШ №3 та НВК «Гімназія «Перспектива» за підсумками Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Конкурс організовано Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна». На підтримку цього проекту провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат провела Тиждень знань Правил дорожнього руху, партнерами якого виступили НВК «Гімназія «Перспектива», ЗОШ №3 та Управління патрульної поліції в Борисполі. Отримані знання діти відобразили в малюнках, які надалі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку.

13 Березня 2018
Філія
Видатні жінки епохи

До Міжнародного жіночого дня 7 березня 2018 в бібліотеці-філії організовано книжкову виставку «Видатні жінки епохи». Виставка, підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат розкрила перед читачами плеяду видатних і безперечно талановитих особистостей - жінок. Це і мудра княгиня Ольга, яка вивела Русь на світову арену; і дочка великого князя київського Ярослава Мудрого Анна, яка стала дружиною французького короля Генріха і впливала на політику королівства; і вродлива українська дівчина, яка полонила серце султана Сулеймана і стала всемогутньою Роксоланою; і онука Ярослава Мудрого Євпрааксія-Адельгейда, яка була повінчана з німецьким імператором Генріхом IV та виступила проти найсильнішого можновладця світу – германського імператора – й перемогла його, хай і пожертвувавши собою.

7 Березня 2018
Філія