Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Віртуальна екскурсія до Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху

7 березня читачі бібліотеки-філії за допомогою бібліотекаря Бахмат Н. М. здійснили віртуальну екскурсію до Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху. Це український нестаціонарний спеціалізований музей, створений 2008 року в Харкові з метою гендерного просвітництва й інформування, сприяння укріпленню культурних зв'язків між Україною й іншими країнами, консолідації жіночого руху. Це перший та єдиний в Україні, на пострадянському просторі та у Східній Європі гендерний музей.

7 Березня 2017
Філія
Рідна мова – краю батьківського пісня

До Міжнародного дня рідної мови (22.02) в бібліотеці-філії було проведено поетичний вернісаж «Рідна мова – краю батьківського пісня». Бібліотекар Бахмат Н. з ведучою заходу Данковою І. (ученицею 11-А класу школи №3) розповіли відвідувачам про шлях становлення рідної мови, носієм якої є український народ – волелюбний, талановитий, доброзичливий.

22 Лютого 2017
Філія
Небесна сотня.Герої не вмирають...

Пам’яті Героїв Небесної сотні, учасників Революції гідності присвячена виставка-пам"ять "Небесна сотня.Герої не вмирають..." в бібліотеці-філії м.Борисполя, біля якої бібліотекар провела бесіди про героїчні подвиги звичайних людей, які віддали свої життя на Майдані за свободу України, за прагнення мати власний шлях розвитку, звісно, не відокремлений від усього світу, але й не нав’язаний ззовні, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях

18 Лютого 2017
Філія
Екскурсія до Національної бібліотеки України для дітей

22 листопада бібліотекарем бібліотеки-філії Бахман Н.М. була організована екскурсія для школярів 3-А та 3-Б класів загальноосвітньої школи №6 м. Борисполя до Національної бібліотеки України для дітей. Школярів радо та гостинно зустріли бібліотекарі та провели екскурсію по своїй бібліотеці. Вони цікаво розповідали і про різні види мистецтва у відділі мистецтв, і про побут українців біля етнокуточка, і про журнали,які видаються в Україні; і про виникнення друкарства та кирилиці біля пано Першодрукарства. У чарівній кімнаті діти передивились мультики та натанцювались у залі для дискотеки. Також із захватом передивились лялькову виставу «Музичне дерево», поставлену працівниками бібліотеки. Бурливими оплесками та вигуками «Браво» проводжали артистів зі сцени. Екскурсія вийшла видовищна та незабутня!

22 Листопада 2016
Філія
Революція Гідності. Як це відбувалось

В бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» розкрита виставка періодичних видань «Революція Гідності. Як це відбувалось», яка містить в собі інформацію про події листопада 2013 – лютого 2014років. На виставці представлені видання «Факти», «Сегодня», «Трудова слава», «Вісті», які висвітлюють революційні події у сучасній Україні періоду Майдану 2013-2014 р.р.

18 Листопада 2016
Філія