Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Закон для тебе, тобі про закон

7 грудня 2017 в рамках Всеукраїнського Тижня права провідним бібліотекарем бібліотеки-філії Ніною Бахмат було організовано Зустріч-діалог «Закон для тебе, тобі про закон», який проходив в конференц-залі міського будинку культури. Партнерами заходу виступили: ЗОШ № 3 (директор Панкавічене І. А.), яку представляли вчитель Наталя Шевчук та учні 10-А класу, Управління патрульної поліції м. Борисполя в особі офіцера поліції Івана Рудя, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, яку представляв правозахисник Сергій Перникоза; КМК «Академ» (директор Сиворакша Н. П.).

7 Грудня 2017
Філія
Осінь в бібліотеці

30 жовтня Красуня-осінь завітала до бібліотеки-філії міста Борисполя. Любов до цієї чудової пори надихнула бібліотекаря Ніну Бахмат та читачів на створення яскравих композицій на вікнах бібліотеки з осіннього листя та парасольок, які захищають перехожих від густого дощу.

Зачаровує осінь яскравими фарбами та красивими, ліричними віршами. Користувачі під час «осінньої» творчості слухали вірші класиків української поезії Дмитра Павличка і Володимира Сосюри, Андрія Малишка і Максима Рильського, Ліни Костенко і Дмитра Білоуса. З книгою було тепло і затишно. Дуже приємно, що бібліотека може створити цей затишок, тут завжди цікаво. І саме в бібліотеці обов’язково на зміну осінній депресії прийде справжній осінній настрій і що кожен вибере книгу для себе і осінь стане теплішою.

30 Жовтня 2017
Філія
Рідна країна – безпечна країна

26 жовтня 2017 в бібіліотеці-філії Бориспільської МЦБС завершився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Проведені заходи привернули увагу дітей-учасників дорожнього руху до питання безпеки на дорогах. Бібліотекар Ніна Бахмат та сержант поліції Іван Рудь нагадали всім учасникам заходів про серйозні небезпеки на дорогах; про те, як захистити себе від дорожньо-транспортних пригод, як бути уважними і вберегти своє життя і здоров'я. Підготовлені бібліотекарем вікторини, загадки, ігри, змодельовані ситуації активізували увагу дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху й закріпили отримані знання.

26 Жовтня 2017
Філія
Рідна країна – безпечна країна

З 19 жовтня в бібліотеці-філії м.Борисполя розпочався Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна». Партнерами бібліотеки виступили ЗОШ №3 (директор Панкавічене І. А.) та Управління патрульної поліції в Борисполі, яке представили сержант поліції Іван Рудь та прессекретар Тетяна Поминальна.

19 Жовтня 2017
Філія
Круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу»

6 жовтня до бібліотеки-філії завітали учні 5-А класу ЗОШ №3, для яких було проведено круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу», організований бібліотекарем філії Ніною Бахмат за підтримки бібліотекаря школи №3 Наталії Кирик. На зустріч була запрошена Олена Іванівна Кравчун, майстриня - лялькарка, голова Творчого клубу «Спілка митців Борисполя», керівник гуртка «Народознавство», яка відтворює українські традиції та щиро ділиться своїми знаннями.

6 Жовтня 2017
Філія