Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Віртуальна книжкова виставка «Чорнобиль - чорний біль»

26 квітня 1986 світ став свідком жахливої катастрофи в історії людства, наслідки якої досі віддаються жахливим відлунням.

Витік радіації, який тоді стався, прирівнюють до вибуху 500 атомних бомб, скинутих США у 1945 році на Хіросіму.

А поширення реактивного матеріалу було настільки масштабним, що радіоактивні дощі випали по всій Європі, навіть у віддаленій Ірландії. Під радіоактивне випромінювання потрапило 1,9 млн людей в Україні. Загалом – 8,4 млн осіб у Білорусі, Росії, Україні та інших країнах, зокрема, Європи.

26 Квітня 2021
Бібліографія
Всесвітній день здоров'я

5 Квітня 2021
Бібліографія
Пам'ять про Великого Тараса

3 Березня 2021
Бібліографія
Бібліомандрівка країнами Європи

26 Лютого 2021
Бібліографія
Леся Українка

24 Лютого 2021
Бібліографія
Їхня слава не вмре, не поляже

29 Січня 2021
Бібліографія
«Їх там триста було...»

29 Січня 2021
Бібліографія
«Його дух – незламний, невмирущий»

Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є наш земляк Павло Платонович Чубинський - один із видатних подвижників другого українського відродження - в умовах драконівських заборон всього українського з боку царизму зумів піднести на вищий щабель не тільки українську національну науку, а й національну ідею. Етнограф, фольклорист, поет, журналіст, історик, мовознавець, юрист, соціолог, громадський діяч і організатор науки, він разом із своїми соратниками заклав фундамент українського народознавства, автор Державного Гімну України.

20 Січня 2021
Бібліографія
130-річчя з дня народження Павла Тичини

20 Січня 2021
Бібліографія
День Соборності України

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві

20 Січня 2021
Бібліографія