Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
День інформації до Дня Європи

«Ви колись чули про дивовижні країни Європи, про життя, побут та звичаї європейців? - Сподіваємось, що так, адже ви сучасні та розумні. А от побувати в Європі довелося далеко не кожному! Та це не біда. Пропонуємо разом з нами відправитися в цікаву та пізнавальну віртуальну подорож країнами й містами Європи!», – такими словами розпочала зустріч з користувачами центральної бібліотеки ведуча Дня європейської інформації Надія Балицька.

18 Травня 2018
Європейський вибір
Академія читацька «Знайомство з Трансатлантичним альянсом»

4 квітня 2018, в день річниці створення НАТО, в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька в рамках діалогу «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» провела бесіду «Євроатлантична інтеграція України».

Договір про створення міжнародної міжурядової організації, військово-політичного союзу 28 держав Північної Америки і Європи – НАТО було підписано 4 квітня 1949 року у Вашингтоні.

4 Квітня 2018
Європейський вибір
Країна Греція. Цікаві факти

16 березня 2018 року в пункті європейської інформації для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу «Країна Греція. Цікаві факти».

Сучасна Греція вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру та Олімпійських ігор сучасності. На основі грецької абетки виникли латиниця та кирилиця.

16 Березня 2018
Європейський вибір
Знайомство з Трансатлантичним альянсом

16 березня 2018 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька провела бесіду на тему: «Знайомство з Трансатлантичним альянсом». Надія Володимирівна нагадала, що таке НАТО. Відвідувачі дізнались, що суверенна, незалежна і стабільна Україна, неухильно віддана демократії і верховенству права, має першорядне значення для євроатлантичної безпеки. Відносини між Україною і НАТО почали розвиватися ще на початку 90-х років XX ст. і відтоді стали одним з найбільш значущих партнерств НАТО. Починаючи із 2014 року, внаслідок російсько-українського конфлікту, співробітництво між Україною і НАТО у низці ключових галузей було активізовано.

16 Березня 2018
Європейський вибір
Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

За ініціативи Міністерства культури України з метою забезпечення та надання якісних бібліотечно-інформаційних послуг тимчасово переміщеним особам, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян із місцевими органами влади, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, центральна бібліотека продовжує співпрацю з громадською організацією «Новий Схід».

15 Березня 2018
Європейський вибір