Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

26 Жовтня 2017
Європейський вибір
Школа волонтерів

20-21 жовтня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки та в приміщенні міської дитячої бібліотеки міста Борисполя відбувся дводенний семінар Школи волонтерів, ініційований громадською організацією «Поруч» (м. Київ). Семінар проводили Марина Поліщук та Віталій Паздрій, експерти, тренери-фасилітатори ГО «Поруч». Слухачами Школи волонтерів цього разу були внутрішньо переміщені особи зі Сходу України та Криму (ГО «Новий Схід), представники Бориспільського Державного історичного музею та жителі міста Борисполя, які цікавляться волонтерською діяльністю.

21 Жовтня 2017
Європейський вибір
Кіно проти корупції

18 жовтня 2017 в ПЄІ Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документальних фільмів «Журналістські розслідування» в рамках фестивалю «Кіно проти корупції» за підтримки проекту «Артхаус Клуб» при сприянні Української Бібліотечної Асоціації (УБА).

18 Жовтня 2017
Європейський вибір
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі

11 жовтня 2017 16.00 працівники бібліотеки запрошують за адресою: вул. Європейська, 6 на перегляд фільму «Дурень»

Дурень /Дурак

Жанр: драма Режисер: Юрій Биков У ролях: Артем Бистров, Наталя Суркова, Юрій Цурило

Виробництво: Росія, 2014 Хронометраж: 116 хв.

Життя 800 людей гуртожитку висять буквально на волосині через байдужість місцевої влади. У будь-яку секунду будівля може впасти.

І хто б міг подумати, що долі людей опиняться у руках простого сантехніка. Але чи вдасться йому щось змінити і запобігти катастрофі?

11 Жовтня 2017
Європейський вибір
З Бібліоглобусом до Польщі

6 жовтня 2017 користувачі читального залу центральної бібліотеки разом з бібліотекарем Надією Балицькою «мандрували» з Бібліоглобусом Польщею.

Під час мандрівки відвідувачі дізнавались про історію країни, з якою Україну поєднують давні сусідські стосунки. Бібліотекар провела перегляд польської літератури з фондів бібліотеки. Наприкінці мандрівки всі присутні отримали рекомендації якими можна скористатися інтернет посиланнями з теми.

6 Жовтня 2017
Європейський вибір