Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Подорож Болгарією

07 грудня 2017 для відвідувачів читальної зали в рамках «Бібліоглобусу» бібліотекар Надія Балицька підготувала чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Болгарією. Дізналися про державний устрій, населення, економіку цієї країни. До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд презентації, яку підготували працівники читальної зали. В яскравих слайдах музичної презентації висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші курорти Республіки Болгарії.

7 Грудня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Польщею

14 листопада 2017 в пункті європейської інформації (ПЄІ) центральної бібліотеки відбулась чергова оглядова мандрівка Європою. Цього разу відвідувачі разом з ведучою мандрівки – бібліотекарем Надією Балицькою опинились у Польщі.

Користувачі дізнавались про різні цікаві факти з життя громадян країни-західного сусіда України. Бібліотекар розповіла про визначні пам’ятки культури та архітектури Польщі. Було підготовлено мультимедіа презентацію «Подорожуємо Польщею» та проведено бібліографічний огляд книг польських авторів з фондів бібліотеки.

14 Листопада 2017
Європейський вибір
Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

26 Жовтня 2017
Європейський вибір
Школа волонтерів

20-21 жовтня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки та в приміщенні міської дитячої бібліотеки міста Борисполя відбувся дводенний семінар Школи волонтерів, ініційований громадською організацією «Поруч» (м. Київ). Семінар проводили Марина Поліщук та Віталій Паздрій, експерти, тренери-фасилітатори ГО «Поруч». Слухачами Школи волонтерів цього разу були внутрішньо переміщені особи зі Сходу України та Криму (ГО «Новий Схід), представники Бориспільського Державного історичного музею та жителі міста Борисполя, які цікавляться волонтерською діяльністю.

21 Жовтня 2017
Європейський вибір
Кіно проти корупції

18 жовтня 2017 в ПЄІ Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документальних фільмів «Журналістські розслідування» в рамках фестивалю «Кіно проти корупції» за підтримки проекту «Артхаус Клуб» при сприянні Української Бібліотечної Асоціації (УБА).

18 Жовтня 2017
Європейський вибір