Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Молодь за європейське майбутнє

22 червня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки до Дня молоді України бібліотечні працівники організували PR-акцію періодичних видань «Молодь за європейське майбутнє».

22 Червня 2017
Європейський вибір
Безвізовий режим: як це працюватиме

ЄС відкрив кордони для України: Рада Європи схвалила рішення про внесення України до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги. Документ був підписаний 17 травня 2017, а сам безвіз набув чинності через 20 днів після його підписання.

15 Червня 2017
Європейський вибір
Пілотне фокус-групове дослідження в ПЄІ

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.

13 Червня 2017
Європейський вибір
Європейські газети в ПЄІ бібліотеки

В центральній бібліотеці з 2010 року діє центр європейської інформації.

В червні 2016 року міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Проект передбачав розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

8 Червня 2017
Європейський вибір
Куточок європейської інформації в дитячій бібліотеці

23 травня 2017 бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до мережі пунктів європейської інформації. Тут оформлено куточок європейської інформації. Працівники дитячої бібліотеки відтепер будуть інформувати дітей про європейські цінності.

23 Травня 2017
Європейський вибір