Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Оглядова мандрівка Британією

Після оголошення центральної бібліотеки переможцем у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») пункт європейської інформації при бібліотеці щомісяця проводить для користувачів оглядові мандрівки країнами Євросоюзу. Минув вже рік, користувачі читального залу чекають кожної подорожі Європою бібліо глобусом.

6 Вересня 2017
Європейський вибір
Оглядова мандрівка «Подорожуємо Європою»

19 липня 2017 року в центральній міській бібліотеці відбулася оглядова мандрівка «Подорожуємо Європою»

Цього разу відвідувачі дізналися цікаві факти про життя іспанців: їх традиції та звички, багатовікову історію і культуру Іспанії, взагалі, чим приваблює Іспанія туристів, заради чого варто відвідати цю прекрасну країну.

19 Липня 2017
Європейський вибір
Акція на підтримку Олега Сенцова в ПЄІ

13 липня 2017 року в пункті європейської інформації Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документального фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» російського режисера Аскольда Курова, що був презентований на міжнародному кінофестивалі на Берлінале. Фільм розповідає про суд над Олегом Сенцовим та спроби сім'ї, друзів і адвокатів звільнити режисера з в'язниці.

13 Липня 2017
Європейський вибір
Фестиваль Європейського Кіно

З 27 червня по 11 липня 2017 в пункті європейської інформації Бориспільської міської бібліотеки відбулось справжнє свято Європейського Кіно. Майже кожного дня на протязі двох тижнів відвідувачі бібліотеки поринали у світ величних замків, королів і принцес, підводного царства легендарного Кусто; замислювались над філософськими роздумами про існування Богу; спостерігали за зворушливими і смішними стосунками батька-невдахи з вже дорослою дочкою; затамувавши подих очікували розв’язки трагічної історії.

11 Липня 2017
Європейський вибір
«Україна – це Європа»

3 липня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки організована тематична викладка літератури «Україна – це Європа».

Україна — це найбільша за площею з усіх держав Європи, яка може відігравати важливу роль для Європейського континенту. Фактично Україна стала буфером між країнами Західної Європи і Російською Федерацією на сході. Сучасне геополітичне положення України в Європі визначає її винятково важливу роль у розв’язанні ключових економічних і політичних проблем усього континенту. Такого напрямку питання розкриває книжкова викладка з метою надати читачам інформацію, яка допоможе усвідомлювати чим цінна наша країна для Євросоюзу.

3 Липня 2017
Європейський вибір