Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Європейське кіно в Борисполі

27 червня – 5 липня 2017 в Бориспільській міській бібліотеці (вул. Європейська, 6) проходить безкоштовний показ європейських кінофільмів. Фестиваль Європейського Кіно є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

У програму Фестивалю Європейського Кіно увійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм.

30 Червня 2017
Європейський вибір
Молодь за європейське майбутнє

22 червня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки до Дня молоді України бібліотечні працівники організували PR-акцію періодичних видань «Молодь за європейське майбутнє».

22 Червня 2017
Європейський вибір
Безвізовий режим: як це працюватиме

ЄС відкрив кордони для України: Рада Європи схвалила рішення про внесення України до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги. Документ був підписаний 17 травня 2017, а сам безвіз набув чинності через 20 днів після його підписання.

15 Червня 2017
Європейський вибір
Пілотне фокус-групове дослідження в ПЄІ

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.

13 Червня 2017
Європейський вибір
Європейські газети в ПЄІ бібліотеки

В центральній бібліотеці з 2010 року діє центр європейської інформації.

В червні 2016 року міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Проект передбачав розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

8 Червня 2017
Європейський вибір