Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Подорож Грецією з Бібліоглобусом

08 лютого 2018 для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Грецькою Республікою.

Греція - сонячна країна з багатою історією і культурою, яка щорічно приваблює мільйони туристів.

8 Лютого 2018
Європейський вибір
Подорожуємо Болгарією в ПЄІ

Цими віршованими рядками поета болгарського походження Олександра Балтіна 23 січня 2018 в пункті європейської інформації для користувачів в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька продовжила чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Тема мандрівки: «Болгарія – Україна».

23 Січня 2018
Європейський вибір
Семінар для ВПО в Пункті Європейської інформації

В квітні 2017 року за підтримки Европейського Союзу Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Громадською Спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України» розпочали черговий проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Проект започатковано в напрямку щодо розвитку професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на Сході України та в Криму. Громадська організація «Новий Схід», яка об’єднує ВПО зі Сходу України та Криму в місто Бориспіль, взяла участь у проекті. Центральна бібліотека Борисполя постійно підтримує ВПО, люб’язне надає комфортне приміщення інформаційно-довідкового центру бібліотеки для проведення семінарів та тренінгів МОМ та інших заходів ГО «Новий Схід». Працівники бібліотеки запрошують на заходи для ВПО користувачів зі Сходу та Криму.

18 Січня 2018
Європейський вибір
Подорож Болгарією

07 грудня 2017 для відвідувачів читальної зали в рамках «Бібліоглобусу» бібліотекар Надія Балицька підготувала чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Болгарією. Дізналися про державний устрій, населення, економіку цієї країни. До уваги відвідувачів було запропоновано перегляд презентації, яку підготували працівники читальної зали. В яскравих слайдах музичної презентації висвітлені найвідоміші визначні пам’ятки культури та архітектури, найпопулярніші курорти Республіки Болгарії.

7 Грудня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Польщею

14 листопада 2017 в пункті європейської інформації (ПЄІ) центральної бібліотеки відбулась чергова оглядова мандрівка Європою. Цього разу відвідувачі разом з ведучою мандрівки – бібліотекарем Надією Балицькою опинились у Польщі.

Користувачі дізнавались про різні цікаві факти з життя громадян країни-західного сусіда України. Бібліотекар розповіла про визначні пам’ятки культури та архітектури Польщі. Було підготовлено мультимедіа презентацію «Подорожуємо Польщею» та проведено бібліографічний огляд книг польських авторів з фондів бібліотеки.

14 Листопада 2017
Європейський вибір