Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Кіно проти корупції

5 жовтня 2017 в пункті європейської інформації зібралось багато постійних користувачів центральної бібліотеки на перегляд драми «Поза дитини» румунських кінематографістів. Стрічку було відзначено «Золотим ведмедем» і призом Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) Берлінського кінофестивалю. Безкоштовний показ фільмів першого в Україні фестивалю «Кіно проти корупції» відбувається протягом жовтня в приміщенні інформаційно-довідкового центру у рамках проекту «Артхаус Клуб» за підтримки Євросоюзу та сприянні Української бібліотечної асоціації (УБА).

Глядачі залишились задоволеними режисурою та грою акторів, умовами проведення сеансу та читанням вголос субтитрів методистом Оленою Костюковою.

Кіно проти корупції

18 жовтня 2017 в ПЄІ Бориспільської центральної бібліотеки відбувся перегляд документальних фільмів «Журналістські розслідування» в рамках фестивалю «Кіно проти корупції» за підтримки проекту «Артхаус Клуб» при сприянні Української Бібліотечної Асоціації (УБА).

Під час сеансу користувачі переглянули документальні стрічки: «Вбивство Павла», «Київ – Лондон» та «Наші гроші № 76. Заступник міністра МВС Сергій Чеботар: грабіж, забудови, бізнес». Присутні дізнались про невідомі факти вбивства відомого журналіста Павла Шеремета в 2016 році у центрі Києва. Всі були враженні інформацією про те, що Лондон – це місто, яке притягує корупціонерів, що у Британії легко відмити брудний капітал, що саме у Британії опиняються українські гроші. Кіноглядачі познайомились з кримінальними подробицями про зведення маєтку родиною колишнього заступника міністра МВС України Сергія Чеботаря на території незаконно вирубаного лісу. Перелічені факти є дуже сумними, але вони спонукають людей до роздумів яким чином треба вирішувати проблеми корупції в країні.