Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі

В Україні вперше відбувається фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувається у 6 містах України.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та має демонструвати фільми протягом жовтня цього року.

Картини, представлені у рамках фестивалю, – призери світових кінофестивалів і документальні хіти. Усі покази безкоштовні.

Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

11 жовтня 2017 16.00 працівники бібліотеки запрошують за адресою: вул. Європейська, 6 на перегляд фільму «Дурень»

Дурень /Дурак

Жанр: драма Режисер: Юрій Биков У ролях: Артем Бистров, Наталя Суркова, Юрій Цурило

Виробництво: Росія, 2014 Хронометраж: 116 хв.

Життя 800 людей гуртожитку висять буквально на волосині через байдужість місцевої влади. У будь-яку секунду будівля може впасти.

І хто б міг подумати, що долі людей опиняться у руках простого сантехніка. Але чи вдасться йому щось змінити і запобігти катастрофі?

12 жовтня 2017 17.00 працівники бібліотеки запрошують за адресою: вул. Європейська, 6 на перегляд фільму «Система Das System »

Система Das System – Alles verstehen heißt alles verzeihen

Жанр: драма Режисер: Марк Бодер У ролях: Якоб Маченц, Бернхард Шюц, Йенні Шиллі

Виробництво: Німеччина, 2011 Хронометраж: 92 хв.

Майку 20, він інтелігентний молодий чоловік, який поки тільки шукає себе. Його життя кардинально змінюється, коли одного разу він проникає в будинок Конрада Бема і опиняється захопленим на місці злочину господарем. Бізнесмен відкриває Майку новий світ, в якому панують представники світового лобі і колишні агенти держбезпеки НДР