Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Безкоштовний показ європейських фільмів в Борисполі завершився

В Україні вперше відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Кіноогляд розпочався 14 вересня 2017 і відбувався у 6 містах України. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Пункт європейської інформації міської центральної бібліотеки в Борисполі теж приєднався до проведення кіноогляду в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центра бібліотеки у рамках проекту «Артхаус Клуб» та демонстрував фільми протягом жовтня цього року.

Картини, представлені у рамках фестивалю, – призери світових кінофестивалів і документальні хіти. Усі покази безкоштовні.

Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

26 жовтня 2017 в пункті європейської інформації (ПЄІ) відбувся перегляд сатиричної драми «Дивовижний» режисера Паоло Соррентіно (Виробництво Італія/Франція). Історією про легендарного італійського прем'єр-міністра Джуліо Андреотті, який пропрацював на цьому місці сім термінів завершився перегляд фестивальних фільмів. І хоч останнім часом в бібліотеці демонструвались досить сумні фільми, глядачі жалкують що свято кіно припинилось на деякий час.