Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Оглядова мандрівка Британією

Після оголошення центральної бібліотеки переможцем у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») пункт європейської інформації при бібліотеці щомісяця проводить для користувачів оглядові мандрівки країнами Євросоюзу. Минув вже рік, користувачі читального залу чекають кожної подорожі Європою бібліо глобусом.

6 вересня 2017 для відвідувачів читальної зали методист Олена Костюкова підготувала яскраву комп'ютерну подорож Британією. Цього разу методист запропонувала увазі читачів власно складену презентацію, яка висвітлює найвідоміші визначні пам’ятки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Користувачі із цікавістю поринули у різноманітні факти про Англію; передивились відео з теми за пропонованими посиланнями.

До заходу була підготовлена розширена тематична розкладка літератури з фонду бібліотеки. Читачам були представлені найцікавіші всесвітньо відомі книжки англійських письменників.