Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Бориспільській молоді європейська освіта

20 вересня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки в рамках клубу «Профбутік» (керівник – Надія Нікітенко) за участю Бориспільського центра зайнятості населення відбулась година спілкування «Бориспільській молоді європейська освіта» з учнями ЗОШ № 1.

Випускниця бориспільської гімназії «Освіта» 2016 року Олександра Калій, студентка II курсу Суспільно-природничого інституту імені Вінцента Поля в Любліні (Польща) розповіла школярам про своє навчання на факультеті туризму та рекреації за спеціальністю: готельний бізнес. Студентка з Борисполя повідомила яким чином вона опинилась на навчанні в Польщі та дала поради майбутнім абітурієнтам, що їм треба зробити для навчання за кордоном. Олександра Калій поділилась своїми враженнями від учбової практики в Іспанії за програмою Еразмус, під час якої вона змогла вивчити іспанську мову. Вчорашня школярка запевнила присутніх в необхідності вивчання іноземних мов.

Перед відвідувачами заходу виступила психолог центру зайнятості Алла Крук. Вона запропонувала дітям широкий спектр послуг міського центру зайнятості для бажаючих визначитися з майбутньою професією.

Під час зустрічі увазі користувачів було запропоновано відео презентацію з розповіддю про роботу клубу «Профбутік», підготовлену бібліотекарем Надією Нікітенко.