Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

За ініціативи Міністерства культури України з метою забезпечення та надання якісних бібліотечно-інформаційних послуг тимчасово переміщеним особам, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян із місцевими органами влади, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, центральна бібліотека продовжує співпрацю з громадською організацією «Новий Схід».

Представництво Міжнародної організації міграції в Україні у рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за підтримки Європейського Союзу вже не вперше проводить в центральній бібліотеці тренінги для ВПО зі Сходу та Криму. Учасникам тренінгів дуже подобаються комфортні умови бібліотеки. І кожного разу організатори дякують адміністрації за можливість проведення заходів в такому затишному місці.

15 березня 2018 в приміщенні ПЄІ центральної бібліотеки відбувся черговий тренінг для внутрішньо переміщених осіб «Гендер і недискримінація». Тренінг провели тренери від ГО «Театр для діалогу» Яна Салохова та Оксана Потапова. На навчанні був присутній представник Міжнародної організації міграцій Шалім Хакінзянов.