Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Отрута на кінці цигарки

18 жовтня в бібліотеці-філії проведено бесіду «Отрута на кінці цигарки». Бібліотекар Ніна Бахмат повідомила, що 17 листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління і попросила підтримати цю акцію, розповівши про це друзям, батькам.

18 Жовтня 2016
Філія
Друзі назавжди

Бібліотека-філія Бориспільської МЦБС (бібліотекар Ніна Бахмат) вже в котрий раз, діючи в рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» відправила дітям в місто Сватово Луганської області іграшки та журнали, зібрані читачами бібліотеки. Бориспільські школярі 3-Б класу НВК гімназії "Перспектива" (класний керівник Самородова Н.В.) написали своїм одноліткам листи, в яких розповіли про проведені канікули, ще й додали свої малюнки. А передасть до сватівських дітей ці скарби читачка бібліотеки Оксана Красненко, яка за покликом серця працює волонтером.

6 Жовтня 2016
Філія
Бібліотека - філія гостинно відчинила двері для відвідувачів

Бібліотека - філія Бориспільської Міської централізованої бібліотечної системи гостинно відчинила двері для відвідувачів. Завдяки турботі бориспільської міської ради в бібліотеці проведено капітальний ремонт, створені гарні умови для користувачів.

До уваги відвідувачів вільний доступ до книжкового фонду; тут можна скористатись безкоштовним інтернетом; переглянути свіжі газети та журнали; зробити домашнє завдання. А маленькі читайлики можуть погратись іграшками та послухати казочку.

І, звичайно ж, бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат особливо радіє новим читачам.

1 Вересня 2016
Філія
Бібліотека на Козацькій варті

Бібліотекар Бориспільської МЦБС Ніна Бахмат 11 червня взяла активну участь у проведенні міського етнофестивалю "Козацька варта".

На ігровому майданчику разом із художницею Людмилою Новохат і дітлахами вони ставили вистави, малювали, читали й обговорювали книжки. Тут було весело і гамірно. А помічниками бібліотекаря звичайно ж були її читачі!

11 Червня 2016
Філія
«Україна – це ми!»

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» в рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», започаткованого на виконання наказу Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126, розпочала ряд заходів «Україна – це ми!».

Вже відправлені в Сватівську гімназію №1 іграшки та книги, зібрані читачами бібліотеки.

Також 17 лютого в День спонтанного прояву доброти бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат провела урок волонтерства «Завжди крокуй дорогою добра» в 2-Б класі НВК гімназії "Перспектива" (кл.керівник Самородова Н.В.).

19 Лютого 2016
Філія