Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бібліотека на Козацькій варті

Бібліотекар Бориспільської МЦБС Ніна Бахмат 11 червня взяла активну участь у проведенні міського етнофестивалю "Козацька варта".

На ігровому майданчику разом із художницею Людмилою Новохат і дітлахами вони ставили вистави, малювали, читали й обговорювали книжки. Тут було весело і гамірно. А помічниками бібліотекаря звичайно ж були її читачі!

11 Червня 2016
Філія
«Україна – це ми!»

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» в рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», започаткованого на виконання наказу Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126, розпочала ряд заходів «Україна – це ми!».

Вже відправлені в Сватівську гімназію №1 іграшки та книги, зібрані читачами бібліотеки.

Також 17 лютого в День спонтанного прояву доброти бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат провела урок волонтерства «Завжди крокуй дорогою добра» в 2-Б класі НВК гімназії "Перспектива" (кл.керівник Самородова Н.В.).

19 Лютого 2016
Філія
Відео-мандрівка «Успенська Києво-Печерська лавра»

11 січня бібліотекар бібліотеки-філії м/р «Бориспільський» Ніна Бахмат підготувала відео-мандрівку «Успенська Києво-Печерська лавра» з нагоди відзначення 1000-ліття духовно-культурних зв’язків Київської Русі та Святої Гори Афон(проект Постанови ВР №1397 від 11.12.2014), 965 років з року заснування Лаври та до Дня заповідників(11.01) для сприяння відродженню вітчизняної духовно-культурної спадщини.

Успенська Києво-Печерська лавра - одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви зі статусом лаври. Від часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 р.Києво-Печерська обитель була центром православ'я у Київській Русі.

11 Січня 2016
Філія
Яка радість, який рай – іде Святий Миколай

Ось і надійшли Новорічні свята! Бібліотека-філія в переддень Дня Святого Миколая, який пов’язаний з подарунками та гарним настроєм, не залишилася осторонь і зустріла це свято разом із дітьми-читачами.

Читачі бібліотеки відгукнулись на пропозицію волонтера Оксани Красненко. Вона допомагає учням гімназії міста Сватово Луганської області та бійцям, які служать в цьому районі. Неодноразово Оксана пересилала книги, зібрані читачами бібліотеки. Наразі вона звернулась з проханням зібрати подарунки дітям – учням до Дня Святого Миколая. Дуже приємно, що книжечки з подарунками, зібрані відвідувачами бібліотеки, відправились до дітей з побажаннями миру й добра. А бориспільські дітки виявили такі важливі якості, як добро, милосердя, бажання допомогти.

19 Грудня 2015
Філія
Мій рідний дім – Україна

9 грудня 2015 року в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відкрилась персональна виставка дитячого малюнку «Мій рідний дім – Україна». На ній представлені роботи Пісної Софії, читачки бібліотеки-філії, учениці 2-го класу гімназії «Перспектива».

В малюнках Софійки відобразився весь світ її дитячої фантазії, від них віє теплом, ніжністю . Ці роботи пройняті любов'ю до Батьківщини, бо майже в кожній роботі майорить прапор України. Також присутня природа рідного краю, хатки, дівчинка у вишиванці, вимальований на тлі неба гордий вислів «Слава Україні!». І навіть на малюнку за мотивами казки «Чародій із смарагдового містечка» башні увінчалися жовто-блакитними стягами.

9 Грудня 2015
Філія