Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Екскурсія до Національної бібліотеки України для дітей

22 листопада бібліотекарем бібліотеки-філії Бахман Н.М. була організована екскурсія для школярів 3-А та 3-Б класів загальноосвітньої школи №6 м. Борисполя до Національної бібліотеки України для дітей. Школярів радо та гостинно зустріли бібліотекарі та провели екскурсію по своїй бібліотеці. Вони цікаво розповідали і про різні види мистецтва у відділі мистецтв, і про побут українців біля етнокуточка, і про журнали,які видаються в Україні; і про виникнення друкарства та кирилиці біля пано Першодрукарства. У чарівній кімнаті діти передивились мультики та натанцювались у залі для дискотеки. Також із захватом передивились лялькову виставу «Музичне дерево», поставлену працівниками бібліотеки. Бурливими оплесками та вигуками «Браво» проводжали артистів зі сцени. Екскурсія вийшла видовищна та незабутня!

22 Листопада 2016
Філія
Революція Гідності. Як це відбувалось

В бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» розкрита виставка періодичних видань «Революція Гідності. Як це відбувалось», яка містить в собі інформацію про події листопада 2013 – лютого 2014років. На виставці представлені видання «Факти», «Сегодня», «Трудова слава», «Вісті», які висвітлюють революційні події у сучасній Україні періоду Майдану 2013-2014 р.р.

18 Листопада 2016
Філія
В гості до бібліотеки

18 листопада, в бібліотеці-філії було гамірно та весело. В клубі, в якому знаходиься бібліотека, відбувся концерт, присвячений 55-річчю Бориспільської дитячої музичної школи. В перерві між виступами учасники концерту відвідали бібліотеку. Бібліотекар Бахмат Н.М. запропонувала різні види бібліотерапії, як заспокійливе перед виступами. Відвідувачі знайшли собі заняття до душі: хто грав в шашки, хто малював, хто перечитував журнали, хто грався з казковими ляльковими персонажами, хто передивлявся мультики, хто проводив репетиції перед виступом, а також відбулось знайомство між читачами бібліотеки та гостями…

18 Листопада 2016
Філія
Отрута на кінці цигарки

18 жовтня в бібліотеці-філії проведено бесіду «Отрута на кінці цигарки». Бібліотекар Ніна Бахмат повідомила, що 17 листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління і попросила підтримати цю акцію, розповівши про це друзям, батькам.

18 Жовтня 2016
Філія
Друзі назавжди

Бібліотека-філія Бориспільської МЦБС (бібліотекар Ніна Бахмат) вже в котрий раз, діючи в рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» відправила дітям в місто Сватово Луганської області іграшки та журнали, зібрані читачами бібліотеки. Бориспільські школярі 3-Б класу НВК гімназії "Перспектива" (класний керівник Самородова Н.В.) написали своїм одноліткам листи, в яких розповіли про проведені канікули, ще й додали свої малюнки. А передасть до сватівських дітей ці скарби читачка бібліотеки Оксана Красненко, яка за покликом серця працює волонтером.

6 Жовтня 2016
Філія