Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Революція Гідності. Як це відбувалось

В бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» розкрита виставка періодичних видань «Революція Гідності. Як це відбувалось», яка містить в собі інформацію про події листопада 2013 – лютого 2014років. На виставці представлені видання «Факти», «Сегодня», «Трудова слава», «Вісті», які висвітлюють революційні події у сучасній Україні періоду Майдану 2013-2014 р.р.

18 Листопада 2016
Філія
В гості до бібліотеки

18 листопада, в бібліотеці-філії було гамірно та весело. В клубі, в якому знаходиься бібліотека, відбувся концерт, присвячений 55-річчю Бориспільської дитячої музичної школи. В перерві між виступами учасники концерту відвідали бібліотеку. Бібліотекар Бахмат Н.М. запропонувала різні види бібліотерапії, як заспокійливе перед виступами. Відвідувачі знайшли собі заняття до душі: хто грав в шашки, хто малював, хто перечитував журнали, хто грався з казковими ляльковими персонажами, хто передивлявся мультики, хто проводив репетиції перед виступом, а також відбулось знайомство між читачами бібліотеки та гостями…

18 Листопада 2016
Філія
Отрута на кінці цигарки

18 жовтня в бібліотеці-філії проведено бесіду «Отрута на кінці цигарки». Бібліотекар Ніна Бахмат повідомила, що 17 листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління і попросила підтримати цю акцію, розповівши про це друзям, батькам.

18 Жовтня 2016
Філія
Друзі назавжди

Бібліотека-філія Бориспільської МЦБС (бібліотекар Ніна Бахмат) вже в котрий раз, діючи в рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» відправила дітям в місто Сватово Луганської області іграшки та журнали, зібрані читачами бібліотеки. Бориспільські школярі 3-Б класу НВК гімназії "Перспектива" (класний керівник Самородова Н.В.) написали своїм одноліткам листи, в яких розповіли про проведені канікули, ще й додали свої малюнки. А передасть до сватівських дітей ці скарби читачка бібліотеки Оксана Красненко, яка за покликом серця працює волонтером.

6 Жовтня 2016
Філія
Бібліотека - філія гостинно відчинила двері для відвідувачів

Бібліотека - філія Бориспільської Міської централізованої бібліотечної системи гостинно відчинила двері для відвідувачів. Завдяки турботі бориспільської міської ради в бібліотеці проведено капітальний ремонт, створені гарні умови для користувачів.

До уваги відвідувачів вільний доступ до книжкового фонду; тут можна скористатись безкоштовним інтернетом; переглянути свіжі газети та журнали; зробити домашнє завдання. А маленькі читайлики можуть погратись іграшками та послухати казочку.

І, звичайно ж, бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат особливо радіє новим читачам.

1 Вересня 2016
Філія