Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Обробляй вчасно - вродить рясно

1 липня 2017 в бібліотеці-філії бібліотекар Ніна Бахмат оформила інформаційний дайджест "Обробляй вчасно - вродить рясно". Ознайомившись зі статтями з періодичних видань, читачі знайдуть безліч корисних порад по обробці ґрунту, внесенню добрив, боротьбі з бур’янами, як доглядати за насадженнями, як правильно зберегти вирощений врожай, як підготувати насіння до посіву. Як правильно виростити найвідоміші і популярні культури читачі також знайдуть у статтях газет та журналів.

Вирощування власних продуктів і овочів - справа досить трудомістка, але разом з тим захоплююча і вигідна. Адже присадибна ділянка - це не лише свіжа продукція до столу, але й просто здоров'я та гарний настрій.

1 Липня 2017
Філія
Правові читання «Основной закон мого життя»

24 червня 2017 до Дня Конституції України в бібліотеці-філії бібліотекар Ніна Бахмат підготувала та провела для наймолодших читачів правові читання «Основний Закон мого життя». Діти познайомились з основними статтями Конституції України, які допоможуть сформувати навички їх захисту у повсякденному житті; з національними символами. На прикладах казок бібліотекар пояснила: які права порушувались у того чи іншого героя. У казці «Попелюшка» порушено право на любов, турботу та сім'ю; у «Колобку» та «Білосніжці» - право на життя; у «Трьох поросят» - на недоторканість житла.

24 Червня 2017
Філія
Канікули з бібліотекою

Діти-читачі бібліотеки-філії з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію допомогти у підготовці проведення свята, присвяченого Дню молоді в нашому місті, яке відбудеться 25 червня. Їм було запропоновано виготовити паперові літачки для конкурсів. Це заняття захопило їх і навіть в процесі виготовлення виробів виникло змагання між дітьми: хто швидше і більше зробить літачків. Переміг Галишин Олег, за що і був нагороджений оплесками та цукерками. А щоб не так одноманітно проходив час, бібліотекар Ніна Бахмат ознайомила їх з творчістю поетів-земляків: читала вірші Олександра Колоса, Світлани Дідух-Романенко, Миколи Боровка.

23 Червня 2017
Філія
Книга. Молодь. Успіх

21 червня 2017 В бібліотеці-філії розпочала роботу книжкова виставка «Книга. Молодь. Успіх», присвячена Дню молоді. Що таке успіх і як його «впіймати»? Успіх включає в себе всі сфери життя: і стосунки з людьми, і вміння зробити кар´єру, і стан здоров´я. Успіх — це процвітання і фінансова стабільність. Успіх — це свобода: свобода вибору, свобода від страху за завтрашній день. Успіх — це повага до себе, це щастя і задоволеність життям.

21 Червня 2017
Філія
Великі твої жертви, Україно

В бібліотеці-філії до Дня пам’яті жертв політичних репресій бібліотекарем Бахмат Н. М. 13 травня 2017 оформлено книжкову виставку-реквієм «Великі твої жертви, Україно». До уваги читачів представлені історичні художні та документальні твори про долі людей, що стали заручниками радянської політики терору. З виставкових книг можна більш докладніше узнати про чорні сторінки історії України: сфабриковані справи за звинуваченням в «українському націоналізмі» та «шовінізмі», внаслідок яких були арештовані вчителі української мови у школах, викладачі, письменники, науковці; репресії проти національних меншин; знищення радянською владою селян, закатованих патріотів.

13 Червня 2017
Філія