Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Книга. Молодь. Успіх

21 червня 2017 В бібліотеці-філії розпочала роботу книжкова виставка «Книга. Молодь. Успіх», присвячена Дню молоді. Що таке успіх і як його «впіймати»? Успіх включає в себе всі сфери життя: і стосунки з людьми, і вміння зробити кар´єру, і стан здоров´я. Успіх — це процвітання і фінансова стабільність. Успіх — це свобода: свобода вибору, свобода від страху за завтрашній день. Успіх — це повага до себе, це щастя і задоволеність життям.

21 Червня 2017
Філія
Великі твої жертви, Україно

В бібліотеці-філії до Дня пам’яті жертв політичних репресій бібліотекарем Бахмат Н. М. 13 травня 2017 оформлено книжкову виставку-реквієм «Великі твої жертви, Україно». До уваги читачів представлені історичні художні та документальні твори про долі людей, що стали заручниками радянської політики терору. З виставкових книг можна більш докладніше узнати про чорні сторінки історії України: сфабриковані справи за звинуваченням в «українському націоналізмі» та «шовінізмі», внаслідок яких були арештовані вчителі української мови у школах, викладачі, письменники, науковці; репресії проти національних меншин; знищення радянською владою селян, закатованих патріотів.

13 Червня 2017
Філія
День пам’яток історії та культури

До Дня пам’яток історії та культури 19 квітня 2017 в бібліотеці-філії бібліотекарем Ніною Бахмат представлена виставка-мандрівка «Замки, фортеці та палаци України». В Україні багато цікавих місць. Це і славетний музей-заповідник «Софія Київська», і одна з перлин української культури – Михайлівський Золотоверхий монастир, і церкви столиці Шевченкового краю – Звенигородки, і сакральне мистецтво Володимир-Волинського, і козацькі укріплення на острові Хортиця, архітектура Старого міста у Кам’янці-Подільському, Хотинська фортеця та багато іншого. Одна лише Києво-Печерська Лавра приховує у собі безліч цікавинок та щодня приймає сотні зацікавлених туристів!

19 Квітня 2017
Філія
Шевченкове слово у серці моєму

У бібліотеці-філії 9 березня 2017 відбулась поетична хвилинка «Шевченкове слово у серці моєму». Бібліотекар Ніна Бахмат прочитала вірш «Мені однаково, чи буду…», зауваживши його актуальність сьогодні, коли Україна переживає важкі часи, часи боротьби за незалежність та надії на краще життя. Твори класика української літератури з хвилюванням, але щиро і натхненно читали вголос користувачі бібліотеки: від ліричних віршів: «Тече вода з-під явора», «Ну що б, здавалося, слова…» до безсмертного «Заповіту», який протягом десятиліть надихав борців за свободу і незалежність нашої країни і за сучасних українських реалій актуальний як ніколи.

9 Березня 2017
Філія
Віртуальна екскурсія до Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху

7 березня читачі бібліотеки-філії за допомогою бібліотекаря Бахмат Н. М. здійснили віртуальну екскурсію до Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху. Це український нестаціонарний спеціалізований музей, створений 2008 року в Харкові з метою гендерного просвітництва й інформування, сприяння укріпленню культурних зв'язків між Україною й іншими країнами, консолідації жіночого руху. Це перший та єдиний в Україні, на пострадянському просторі та у Східній Європі гендерний музей.

7 Березня 2017
Філія