Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Міжнародний день людей похилого віку

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, що виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1990 року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі.

30 вересня 2017 в бібліотеці-філії до Дня людей похилого віку бібліотекар Ніна Бахмат для своїх літніх читачів запропонувала книжкову виставку-пораду «Як перемогти старість». На виставці представлено матеріали по соціально-економічним, медичним проблемам людей похилого віку. З книг, журналів та газет можна дізнатись: до кого звернутись в разі невирішених питань, як покращити пам'ять, які продукти корисні в цьому віці, які вправи робити для покращення кровообігу, як не звертати увагу на прикрощі та ін.

30 Вересня 2017
Філія
У світі книги чарівної

28 вересня 2017 напередодні чудового свята – Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотеки-філії завітали учні 1-4 класів зі своїми вчителями Хоменко Н., Тименко О. школи села Ревне на пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар Ніна Бахмат, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками дитячого фонду. Бібліотекар наголосила, що книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Адже спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

28 Вересня 2017
Філія
Чи знаєте ви рідний край?

13 вересня 2017 у бібліотеці-філії із нагоди відзначення важливої події в житті всієї бориспільської громади - 1002-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість та святкування Дня міста відкрилася книжкова виставка-вікторина «Чи знаєте ви рідний край?».

Бібліотекар Ніна Бахмат підготувала і представила експозицію з книг та друкованих матеріалів про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста, про його сьогоденне життя, про славетних земляків. З читачами була проведена краєзнавча вікторина, відповіді на яку можна було віднайти в книгах та газетах, які експонуються. Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

13 Вересня 2017
Філія
Літнє асорті

25 липня в бібліотеці-філії бібліотекар Бахмат Ніна підготувала та провела Виставку-перегляд газетно-журнальних статей «Літнє асорті». Презентовані матеріали стануть у пригоді наймолодшим читачам. Це і науково-популярні статті про тварин, і пізнавальна подорож країнами Європи, і чарівні казки, і різноманітні ребуси та загадки. Дітки-читачі відразу звернулись до запропонованих журналів. Адже відомо, що гратись та розгадувати кросворди і ребуси цікавіше в компанії, ніж самому.

25 Липня 2017
Філія
«Ловись, рибко, велика та маленька!»

8 липня 2017 у бібліотеці-філії до Дня рибалки бібліотекар Ніна Бахмат підготувала виставку-пораду «Ловись, рибко, велика та маленька!». Риболовля - одне з наймасовіших захоплень людства. Хто хоч раз побував на водоймі з вудкою, насолодився чистотою, ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою і зловив першу в своєму житті рибу, той цього не забудеться ніколи. Однак рибальство вимагає безліч специфічних навичок і вмінь. Потрібно знати снасті, пристосування риб. Але сучасному рибалці й цього мало. Він хоче знати все, що стосується його захоплення. Знати все про риб та їхніх підводних сусідів, їх спосіб життя, кормові вподобання й звички. А ще вміти приготувати й насолоджуватися смакотою рибальської кухні.

8 Липня 2017
Філія