Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Отрута на кінці цигарки

18 жовтня в бібліотеці-філії проведено бесіду «Отрута на кінці цигарки». Бібліотекар Ніна Бахмат повідомила, що 17 листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління і попросила підтримати цю акцію, розповівши про це друзям, батькам.

17 Жовтня 2016
Філія
Друзі назавжди

Бібліотека-філія Бориспільської МЦБС (бібліотекар Ніна Бахмат) вже в котрий раз, діючи в рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» відправила дітям в місто Сватово Луганської області іграшки та журнали, зібрані читачами бібліотеки. Бориспільські школярі 3-Б класу НВК гімназії "Перспектива" (класний керівник Самородова Н.В.) написали своїм одноліткам листи, в яких розповіли про проведені канікули, ще й додали свої малюнки. А передасть до сватівських дітей ці скарби читачка бібліотеки Оксана Красненко, яка за покликом серця працює волонтером.

5 Жовтня 2016
Філія
Бібліотека - філія гостинно відчинила двері для відвідувачів

Бібліотека - філія Бориспільської Міської централізованої бібліотечної системи гостинно відчинила двері для відвідувачів. Завдяки турботі бориспільської міської ради в бібліотеці проведено капітальний ремонт, створені гарні умови для користувачів.

До уваги відвідувачів вільний доступ до книжкового фонду; тут можна скористатись безкоштовним інтернетом; переглянути свіжі газети та журнали; зробити домашнє завдання. А маленькі читайлики можуть погратись іграшками та послухати казочку.

І, звичайно ж, бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат особливо радіє новим читачам.

31 Серпня 2016
Філія
Бібліотека на Козацькій варті

Бібліотекар Бориспільської МЦБС Ніна Бахмат 11 червня взяла активну участь у проведенні міського етнофестивалю "Козацька варта".

На ігровому майданчику разом із художницею Людмилою Новохат і дітлахами вони ставили вистави, малювали, читали й обговорювали книжки. Тут було весело і гамірно. А помічниками бібліотекаря звичайно ж були її читачі!

10 Червня 2016
Філія
«Україна – це ми!»

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» в рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», започаткованого на виконання наказу Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126, розпочала ряд заходів «Україна – це ми!».

Вже відправлені в Сватівську гімназію №1 іграшки та книги, зібрані читачами бібліотеки.

Також 17 лютого в День спонтанного прояву доброти бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат провела урок волонтерства «Завжди крокуй дорогою добра» в 2-Б класі НВК гімназії "Перспектива" (кл.керівник Самородова Н.В.).

19 Лютого 2016
Філія
Відео-мандрівка «Успенська Києво-Печерська лавра»

11 січня бібліотекар бібліотеки-філії м/р «Бориспільський» Ніна Бахмат підготувала відео-мандрівку «Успенська Києво-Печерська лавра» з нагоди відзначення 1000-ліття духовно-культурних зв’язків Київської Русі та Святої Гори Афон(проект Постанови ВР №1397 від 11.12.2014), 965 років з року заснування Лаври та до Дня заповідників(11.01) для сприяння відродженню вітчизняної духовно-культурної спадщини.

Успенська Києво-Печерська лавра - одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви зі статусом лаври. Від часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 р.Києво-Печерська обитель була центром православ'я у Київській Русі.

11 Січня 2016
Філія
Яка радість, який рай – іде Святий Миколай

Ось і надійшли Новорічні свята! Бібліотека-філія в переддень Дня Святого Миколая, який пов’язаний з подарунками та гарним настроєм, не залишилася осторонь і зустріла це свято разом із дітьми-читачами.

Читачі бібліотеки відгукнулись на пропозицію волонтера Оксани Красненко. Вона допомагає учням гімназії міста Сватово Луганської області та бійцям, які служать в цьому районі. Неодноразово Оксана пересилала книги, зібрані читачами бібліотеки. Наразі вона звернулась з проханням зібрати подарунки дітям – учням до Дня Святого Миколая. Дуже приємно, що книжечки з подарунками, зібрані відвідувачами бібліотеки, відправились до дітей з побажаннями миру й добра. А бориспільські дітки виявили такі важливі якості, як добро, милосердя, бажання допомогти.

19 Грудня 2015
Філія
Мій рідний дім – Україна

9 грудня 2015 року в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відкрилась персональна виставка дитячого малюнку «Мій рідний дім – Україна». На ній представлені роботи Пісної Софії, читачки бібліотеки-філії, учениці 2-го класу гімназії «Перспектива».

В малюнках Софійки відобразився весь світ її дитячої фантазії, від них віє теплом, ніжністю . Ці роботи пройняті любов'ю до Батьківщини, бо майже в кожній роботі майорить прапор України. Також присутня природа рідного краю, хатки, дівчинка у вишиванці, вимальований на тлі неба гордий вислів «Слава Україні!». І навіть на малюнку за мотивами казки «Чародій із смарагдового містечка» башні увінчалися жовто-блакитними стягами.

9 Грудня 2015
Філія
Доля, виспівана в квітах

8 грудня .2015 року у бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» оформлено книжково – ілюстративну виставку «Доля, виспівана в квітах», присвячена 115-й річниці з дня народження відомої української художниці Катерини Білокур. На ній представлено цікаві публікації з часописів, книги та образотворчі матеріали різних років видання з фондів бібліотеки.

8 Грудня 2015
Філія
Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок-закруток для протезування воїнів АТО, запровадженої Благодійним фондом «Овес». Користувачі бібліотеки долучилися до акції дуже активно. Ідеєю загорілося неочікувано багато людей, особливо - дітей. Хочеться відмітити Гаврильченка Дениса, який приніс найбільше кришок - 150. Але він не зупиняється на цьому – щотижня, йдучи до бібліотеки, він приносить нову порцію кришок. Хочеться виразити слова вдячності всім, хто долучився до цієї акції.

За словами організаторів, акція розв’язує одразу дві проблеми – екологічну і соціальну, адже кришки, вироблені з різних видів пластику, дроблять на гранули і використовують як сировину або продають, а кошти спрямовують на протез для конкретного бійця.

28 Жовтня 2015
Філія