Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Гості «Чубинський fest» у бібліотеці

26 січня 2018 провідний бібліотекар Ніна Бахмат радо прийняла в бібліотеці-філії конкурсантів з міста Біла Церква, які брали участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», що відбувався в міському будинку культури нашого міста. Учасники конкурсу вдосконалювали свою майстерність перед виступом: грали на музичних інструментах, а вокалісти розспівувались. Бібліотекар запропонувала артистам творчий відпочинок – перегляд книг і журналів, участь у виготовленні в’язаних виробів, перегляд мультфільмів, спілкування в соціальних мережах. А ще бібліотекар пригостила гостей чаєм. Було весело, гамірно, змістовно і креативно. Та головне, що відбулось знайомство та цікаве спілкування між гостями та читачами бібліотеки.

26 Січня 2019
Філія
Слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах»

В бібліотеці-філії 18 січня 2019 була представлена читачам слайд-презентація «Історія Соборності у світлинах», підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

18 Січня 2019
Філія
Українське диво – Марія Примаченко

12 січня в бібліотеці-філії було проведено мистецько-краєзнавчу годину «Українське диво – Марія Примаченко» з нагоди 110-ої річниці від дня народження великої української художниці, майстра народного декоративного розпису. Її творчість надзвичайно багатогранна, а малярська манера – індивідуальна, ні на чию не схожа.

12 Січня 2019
Філія
Різдво у хату несе щастя багато

В бібліотеці-філії відбулися святкові посиденьки «Різдво у хату несе щастя багато». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат привітала присутніх з прийдешніми Різдвяними святами та розповіла про народні звичаї Свят-вечора і свята Різдва Христового. Різдво в Україні, як і будь-де в християнському світі, залишається найулюбленішим родинним святом. Святкування Різдва, в якому поєдналися християнські і давні народні традиції, це не просто гуляння, застілля, а низка різноманітних ритуалів. Це насамперед Свята вечеря – спільна для всієї родини, котра складається з 12 страв. У ці святкові дні наші душі охоплює особлива радість. У нас, в Україні, магія різдвяних днів нерозривно пов’язана з численними традиціями, серед яких одне з найважливіших місць займають колядки та різноманітні святкові віншування. Коляда, переходячи з покоління в покоління, є отим чистим джерелом, яке наповняє людські серця щедрістю і добротою, тим самим наближаючи їх до Бога.

4 Січня 2019
Філія
Світлий геній українського слова – Григорій Квітка-Основ'яненко

З нагоди 240-річчя від дня народження Григорія Квітки-Основ'яненка в бібліотеці-філії відбулися Голосні читання «Світлий геній українського слова – Григорій Квітка-Основ'яненко». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат ознайомила відвідувачів з основними віхами життя українського письменника Григорія Федоровича Квітки (його справжнє ім’я), який увійшов в історію української літе¬ратури як зачинатель і перший класик художньої прози.

3 Грудня 2018
Філія