Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»

Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті є здоров’я. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно. Чи будемо ми здорові, значною мірою залежить від нас.

9 Червня 2017
Дитяча бібліотека
«З тим, хто поводиться чемно – спілкуватися вельми приємно»

Поза сумнівом, в усі часи, у тому числі й сьогодні, людям не обійтись без етикету. Адже уміння поводитися в товаристві, гарні манери, вихованість, вишуканий смак, правильна, багата мова, ввічливість, поєднана з почуттям власної гідності, завжди цінувалися в людині. Дотримання норм етикету роблять людину благородною, приємною іншим.

8 Червня 2017
Дитяча бібліотека
«Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

1 червня – День захисту дітей. Мабуть, недаремно, із усіх 365 днів року для дитячого свята обрали саме цей літній день. 1 червня – як перша сторінка чарівної дитячої казки. В ній є багато цікавого: походи, розваги, подорожі, зустрічі з цікавими людьми та книгами.

1 червня 2017 міська дитяча бібліотека підготувала для своїх маленьких читачів ряд заходів.

Була оформлена книжкова виставка «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

1 Червня 2017
Дитяча бібліотека
«Почитаємо. Пограємо. Загадки відгадаємо»

Літо – це канікули, сонце, дитячий сміх, а також розваги, ігри та безперервні веселощі. Літом ніколи нудьгувати.

31 травня 2017 про це пересвідчилися вихованці літнього дитячого табору відпочинку «Калинка» гімназії «Перспектива» (загін «Сонечко»), завітавши на годину дозвілля «Почитаємо. Пограємо. Загадки відгадаємо» до дитячої міської бібліотеки.

31 Травня 2017
Дитяча бібліотека
«Не можна без казки на світі прожити, бо казка нас вчить, як потрібно дружити»

Важко уявити собі дитинство без казки. У своїй торбинці казка несе вічні істини, загальнолюдські цінності. У ній завжди добро, мудрість, краса, любов, справедливість перемагають зло. Казка кожну людину вчить мріяти і бачити світ по-особливому.

29 травня 2017 до дитячої міської бібліотеки завітали вихованці дитячого літнього табору відпочинку «Калинонька» (ЗОШ № 4) на літературно-пізнавальну мандрівку «Не можна без казки на світі прожити, бо казка нас вчить, як потрібно дружити».

29 Травня 2017
Дитяча бібліотека