Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва

З 2 по 5 січня 2018 в Бориспільській дитячій бібліотеці традиційно проходив Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва. Мета тижня: зацікавити учнів вивчати хімію, фізику, біологію, алгебру, геометрію, географію, мотивувати читачів до здобуття додаткових знань в різних галузях науки. А ще велику роль в розвитку науково-технічного прогресу грає здатність людини дивуватися і як добре, що вона є допитливою і намагається більше побачити і зрозуміти. Адже з цікавості народжується творча думка - від творчості до ідеї - від ідеї - до винаходу.

5 Січня 2019
Дитяча бібліотека
Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!

Зима… На дворі морозно та прохолодно. А в приміщенні міської дитячої бібліотеки тепло та затишно, адже тут проходить чергове засідання народознавчого клубу «Калинонька», яке присвячене дню Святого Миколая.

18 грудня до бібліотеки завітали учні 5-Г класу ЗОШ №8 зі шкільним бібліотекарем Радченко Л.І. на свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!»

В бібліотеці були оформлені книжкова виставка «Свята українського народу» та виставка малюнків «Святий Миколай до нас завітай!», які намалювали діти до цього свята.

18 Грудня 2018
Дитяча бібліотека
Мову закону вивчати і знати

12 грудня 2018 в рамках Всеукраїнського тижня права в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч - діалог «Мову закону вивчати і знати». Сьогодні, як ніколи, необхідна співпраця бібліотеки та школи з працівниками правоохоронних органів. До бібліотеки завітав офіцер патрульної поліції у місті Бориспіль Олександр Ронський.

12 Грудня 2018
Дитяча бібліотека
І оживає дух козацький

14 жовтня є особливим днем для українців: це день покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен є покровителькою українського козацтва .У цей день відзначається День Українського козацтва, а ще – це День захисника України.

Хто такі українські козаки? Це вільні люди, що над усе любили волю, свободу, рідну мову, землю. Козаки - це воїни, хлібороби, господарі, поборники вільної України.

14 Жовтня 2018
Дитяча бібліотека