Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
У світі японської казки

З метою розширення знань своїх читачів про Країну Вранішнього Сонця - Японію - 30 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці проведено цікавий захід - Відкрита книга «У світі японської казки».

У фойє бібліотеки дітей зустрічала яскрава книжкова виставка «Загадкова Японія», на якій представлені матеріали про історію, економіку країни. Знайомство з експозицією доповнило відомі дітям факти різними цікавинками з національного японського фольклору, зацікавило самобутньою японською культурою. Тут же, поряд з виставкою були представлені роботи читача бібліотеки, учня 6-Б класу гімназії «Перспектива» Максима Назімова, виконані в стилі оригамі.

Та основним акцентом цього дня були голосні читання японських казок. Кожен бажаючий міг не тільки послухати, а й сам прочитати казку, яка йому сподобалась.

30 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця»

27 жовтня 2017 в книжкове царство міської дитячої бібліотеки завітали учні 2-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта», щоб переконатися скільки цікавинок на них чекає, якщо вони подружаться з книгою. Сьогодні був книжковий калейдоскоп «В кожній книзі - таємниця» Дітей провели по залах бібліотеки, ознайомили з книжковими виставками та з різними видами книжок. Були тут книги-велетні та книги-малютки, музичні книжки та книги-панорами, книги для розваг та цікавих забавлянок.

27 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Година здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо»

Народна мудрість каже: «Без здоров’я немає щастя» і найбільше в світі багатство – це здоров’я.

26 жовтня 2017 в рамках партнерської роботи з ліцеєм «Дизайн-Освіта», бібліотекарі міської дитячої бібліотеки організували для учнів 2-А класу годину здоров’я «Книги читаємо – про здоров’я дбаємо».

В основу години була покладена книга української письменниці Валентини Гуріної «Абетка безпеки», яка в цікавій формі допомогла провідному бібліотекарю відділу 1-4 класів Тетяні Руденко звернути дитячу увагу на такі питання:

26 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
У мандри запрошує книжкова країна

20 жовтня до дитячої міської бібліотеки завітали читачі-учні 1-А класу ЗОШ № 7 на бібліотечний урок «У мандри запрошує книжкова країна».

Завідуюча бібліотекою Галина Кузьменко познайомила дітей з бібліотекою та її відділами та розповіла про те, які бувають книги. Бібліотекар Людмила Данчук провела літературну вікторину «З якої ми казки?».

20 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Культура та традиції японського народу

2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

18 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці було проведено годину спілкування «Культура та традиції японського народу» у відділі обслуговування 7-9 класів.

Японію асоціюють із словами: схід, висока культура, чайна церемонія, бойові мистецтва, самурай, харакірі, гейші, саке, кімоно. «Країна Вранішнього Сонця» - це заповідники та історичні храми, зоопарки та ботанічні сади, музеї та розважальні парки, океан і порти.

18 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека