Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Завітала в гості осінь золота

12 вересня 2017 в фойє міської дитячої бібліотеки для маленьких читачів оформлена книжкова виставка-інсталяція «Завітала в гості осінь золота». На виставці представлені поетичні твори, картини, пейзажі, загадки, прислів’я про осінь.

12 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Традиційні напрямки та інноваційні форми роботи з дітьми в діяльності шкільних бібліотек

Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань. Розпочався новий навчальний рік і для бібліотечних працівників мережі районних шкільних бібліотек.

7 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
В країну знань сріблястий дзвоник кличе!

Ось і пролунав мелодійний звук першого дзвоника. Розквітли дитячим сміхом і щебетом, веселками осінніх квітів класи. Справжнє народне свято – День знань відкрило для кожного осяйну і нелегку дорогу до нових злетів.

4 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Моя Україна – зоря світанкова

Такими словами в міській дитячій бібліотеці розпочалася літературно-історична мандрівка «Це моя і твоя Україна». В фойє бібліотеки читачів усіх вікових груп зустрічала святково оформлена книжкова виставка-панорама «Моя Україна – зоря світанкова».

Подорожуючи літературною Україною, діти зупинялися на цікавих зупинках. Першою зупинкою була історична – «Це нашої історії рядки», де кожен читач мав можливість ознайомитися з новою цікавою літературою про історію та становлення нашої держави.

18 Серпня 2017
Дитяча бібліотека
День краєзнавства «Бориспіль мій – моя краса і гордість!»

Батьківщина, Україна, Бориспільщина, Бориспіль – ці слова дорогі кожній людині нашого міста. Бориспіль – чарівний, неповторний куточок – найрідніший, найтепліший, найсвятіший, найкращий на землі, де живуть наші рідні, друзі, які завжди чекають і люблять нас. Місто завжди манить до себе, коли ти в мандрах, і з нетерпінням чекає нас у свої «обійми».

Мабуть, кожна людина вважає, що її місто, або село, де вона народилася і живе, - найкращий куточок землі. Бо воно єдине і неповторне.

16 Серпня 2017
Дитяча бібліотека