Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
У світі лампи чарівної

24 листопада 2017 на гостину, під світло лампи чарівної, казка запросила до себе діток, що люблять слухати казки.

Цього разу в міській дитячій бібліотеці проходили голосні читання за творами видатного німецького казкаря Вільгельма Гауфа, 215 років від дня народження якого ми відмічаємо 29 листопада.

Сьогодні діти прослухали казку «Гаданий принц».

24 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Пригодницька подорож «В гостях у казкарки»

23 листопада 2017 в міській дитячій бібліотеці відбулася незвичайна мандрівка – пригодницька подорож «В гостях у казкарки».

Що тут було! А було багато цікавого і нового: гра-конкурс «Вас вітає казка», літературні читання, аукціон народної мудрості, де діти намагалися пригадати якнайбільше прислів’їв та приказок.

А яка подорож без пісень, віршів та загадок? Юні розумники з задоволенням читали вірші, розгадували загадки та ще раз зустрілися зі своїми друзями – героями улюблених казок.

Гості дитячої бібліотеки – учні 3-А класу ліцею «Дизайн-Освіта» проявили себе хорошими літературознавцями та казкознавцями, були активними і веселими мандрівниками.

23 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Літературний десант «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори!»

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ!», - говорив Володимир Сосюра. 9 листопада ми святкуємо День української мови і писемності.

9 листопада 2017 за ініціативи працівників міської дитячої бібліотеки до нашого міста прибув щоб виконати почесну місію – донести до дитячих сердець літературне слово.

Для цього заходу гостинно відчинив двері ліцей «Дизайн-Освіта».

9 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Книжкове царство – мудре господарство

31 жовтня в міській дитячій бібліотеці відбулось літературне застілля «Книжкове царство – мудре господарство», на яке завітали дітки 1-А класу ЗОШ №8.

Звучали вірші, казки, прислів’я, пісні. Малеча ознайомилася з новими цікавими книгами та журналами. Діти ділилися спогадами про героїв улюблених прочитаних казок, грали в різноманітні ігри. Всі гарно провели час.

31 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
У світі японської казки

З метою розширення знань своїх читачів про Країну Вранішнього Сонця - Японію - 30 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці проведено цікавий захід - Відкрита книга «У світі японської казки».

У фойє бібліотеки дітей зустрічала яскрава книжкова виставка «Загадкова Японія», на якій представлені матеріали про історію, економіку країни. Знайомство з експозицією доповнило відомі дітям факти різними цікавинками з національного японського фольклору, зацікавило самобутньою японською культурою. Тут же, поряд з виставкою були представлені роботи читача бібліотеки, учня 6-Б класу гімназії «Перспектива» Максима Назімова, виконані в стилі оригамі.

Та основним акцентом цього дня були голосні читання японських казок. Кожен бажаючий міг не тільки послухати, а й сам прочитати казку, яка йому сподобалась.

30 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека