Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Про подвиги, про доблесть і про славу

Запорізька Січ. Козацтво… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської і національної гідності.

14 жовтня Україна святкує свято Пресвятої Покрови, святої покровительки всього роду козацького.

До цієї дати 13 жовтня 2017 у дитячій міській бібліотеці відбувся конкурсно-пізнавальний вернісаж «Про подвиги, про доблесть і про славу». На захід завітали учасники народознавчого клубу «Калинонька». Цього дня діти прийняли участь у козацькій вікторині «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух! Та познайомилися з книгами книжкової інсталяції «Слава козацька не вмре, не загине».

13 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Живе України і слава, і воля

12 жовтня 2017, напередодні свята Захисника Вітчизни, до Бориспільської міської дитячої бібліотеки були запрошені учні 7-А класу ЗОШ № 6 на Годину патріотичного виховання «Живе України і слава, і воля». Діти зустрілись з воїном – учасником АТО Володимиром Олександровичем Гребенніковим.

12 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Співпраця, осяяна словом і музикою

Гарної осінньої днини, 29 вересня, у стінах Бориспільської дитячої музичної школи відзначали подвійне свято бібліотекарі і викладачі закладу з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня) та Міжнародного дня музики (1 жовтня).

Такий колективний дует пов’язаний не лише календарно: працівники обох галузей тісно співпрацюють. Зокрема директор Бориспільської централізованої бібліотечної системи Жанна Кручиніна зауважила: «Багато наших заходів вже традиційно прикрашають виступи педагогів та юних музикантів під керівництвом талановитих наставників». Щодо свята додала: «Відзначаємо щорічно однією дружньою родиною». З вітаннями до винуватців свят звернулися виконуюча обов’язки начальника управління культури, молоді та спорту Юлія Крутевич та заступник міського голови Людмила Пасенко. Кращим працівникам бібліотеки та музичної школи було вручено обласні та міські нагороди. У подарунок для всіх присутніх прозвучали поетичні та музичні вітання.

29 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Бібліотечне рандеву

В цю чудову осінню пору читачі та всі, хто любить книгу та читання, зустрічають чудове свято – Всеукраїнський день бібліотек.

27 вересня 2017 осінньою стежиною до міської дитячої бібліотеки завітали учні школи № 1, 2-Г клас (класний керівник Грапенюк В.В.) на бібліотечне рандеву, щоб разом поринути у давню і вічно юну оселю людського розуму – бібліотеку.

27 Вересня 2017
Дитяча бібліотека
Завітала в гості осінь золота

12 вересня 2017 в фойє міської дитячої бібліотеки для маленьких читачів оформлена книжкова виставка-інсталяція «Завітала в гості осінь золота». На виставці представлені поетичні твори, картини, пейзажі, загадки, прислів’я про осінь.

12 Вересня 2017
Дитяча бібліотека