Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва

З 2 по 5 січня 2018 в Бориспільській дитячій бібліотеці традиційно проходив Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва. Мета тижня: зацікавити учнів вивчати хімію, фізику, біологію, алгебру, геометрію, географію, мотивувати читачів до здобуття додаткових знань в різних галузях науки. А ще велику роль в розвитку науково-технічного прогресу грає здатність людини дивуватися і як добре, що вона є допитливою і намагається більше побачити і зрозуміти. Адже з цікавості народжується творча думка - від творчості до ідеї - від ідеї - до винаходу.

Під час Тижня були оформлена виставка книг «Відкрий таємниці техники» та виставка – інсталяція «В годину дозвілля». На відділі обслуговування 5-6 класів була також створена виставка робіт юних умільців «Є у нас фантазія і руки золоті». На відділі обслуговування 1-4 класів була оформлена книжкова презентація «Таємниці транспорту».

Під час години цікавих повідомлень «Століття машин» читачі знайомилися з різноманітними механізмами та їх дією. Великою допомогою в цьому є науково-пізнавальний журнал для підлітків «Колосок», на сторінках якого можна знайти безліч цікавих матеріалів на різні смаки та вподобання.