Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Масляна в дитячій бібліотеці

Масляна є одним з найулюбленіших свят українського народу. Це смачне і ситне свято тривало цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

У суботу, 17 лютого 2018, ще зранку у фойє міської дитячої бібліотеки відчувався аромат духмяного трав’яного чаю, запашного меду та домашніх млинців.

17 Лютого 2018
Дитяча бібліотека
Не вмре його пісня, не вмре його слава

Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є наш земляк Павло Платонович Чубинський - один із видатних подвижників другого українського відродження - в умовах драконівських заборон всього українського з боку царизму зумів піднести на вищий щабель не тільки українську національну науку, а й національну ідею.

24 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Соборність рідної землі

22 січня ввійшло в історію, як велике свято – День Соборності України.

Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. До цієї дати у дитячій міській бібліотеці була оформлена книжкова презентація. Цього дня, 22 січня 2018, читачі відвідавши дитячу бібліотеку, змогли познайомитися з книгами про історію виникнення свята , пригадати видатних українців, дізнатися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом. Тепер є єдина незалежна Українська держава, яку нам потрібно розбудовувати і оберігати.

22 Січня 2018
Дитяча бібліотека
А що третій празник – Святе Водохреща

Зима приносить нам низку чарівних свят: день Святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове, Старий Новий рік, Водохреща. Ці свята несуть у наші оселі затишок, любов та віру в чудеса.

До Різдва та Водохрещі люди готуються особливо довго і ретельно, тому що Свято Різдва Христового знаменує народження Нового життя, і саме з ним пов'язуються найпотаємніші мрії та побажання дітей і дорослих.

16 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Тиждень науки і техніки в дитячій бібліотеці

З 2 по 5 січня у приміщенні Бориспільської міської дитячої бібліотеки панує атмосфера творчості , натхнення, азарту і веселощів.

Вже який рік поспіль, традиційним є проведення під час зимових канікул Тижня науки, техніки і виробництва для дітей та юнацтва, основні завдання якого - популяризація літератури технічної творчості, залучення школярів до технічного спрямування, пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей. Будь – яка творчість потребує багатої уяви, розвиненої фантазії, вміння у звичайному повсякденному явищі побачити щось свіже і нове. Розвитку таких здібностей сприяє читання, книга.

5 Січня 2018
Дитяча бібліотека