Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

І оживає дух козацький

14 жовтня є особливим днем для українців: це день покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен є покровителькою українського козацтва .У цей день відзначається День Українського козацтва, а ще – це День захисника України.

Хто такі українські козаки? Це вільні люди, що над усе любили волю, свободу, рідну мову, землю. Козаки - це воїни, хлібороби, господарі, поборники вільної України.

Козаки дивували та захоплювали, надихали митців на створення своїх шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї. Козаки були чудовими зброярами та виробляли порох.

Напередодні свята – 10 жовтня - в міській дитячій бібліотеці була створена книжкова інсталяція «І оживає дух козацький», книги якої допоможуть дітям дізнатися про славних лицарів країни.

А також в цей день читачі нашої бібліотеки здійснили медіа-подорож «Мужність і відвага крізь віки», щоб більше дізнатися про славних воїнів-захисників, які зі зброєю в руках боронять нашу рідну Україну.

Хто ці люди? Герої? Вони так не вважають. Але кожен може сказати, що це герої. А в якій ситуації були ті, хто боронили Донецький аеропорт, Ілловайськ, Дебальцеве! Боротьба на межі неможливого. Сила волі, мужність, стійкість, бажання відстояти кожен сантиметр землі – це складові тих характерів, котрі сьогодні зі зброєю в руках на Сході України. Герої!