Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Свято Стрітення в бібліотеці

За холодними зимовими днями до нас нарешті прийшло останнє свято зимового циклу - свято Стрітення. За народними віруваннями, цього дня – 15 лютого – зима зустрічається з весною. Саме 15 лютого у Бориспільській міській дитячій бібліотеці розгорнулося цікаве дійство. Відбувалось сперечання зими з весною. Підтримати ці змагання прийшли читачі-учні 5-го класу ЗОШ №6.

Бібліотекар Данчук Людмила Іванівна, господиня народознавчого клубу «Калинонька», що діє в бібліотеці, радо зустріла гостей. Дітлахи почули цікаву розповідь дітям про походження свята, про народні звичаї та традиції Стрітення, про прикмети та повір’я, пов’язані з ним. На святі діти заспівали веснянок, слухали гаївки. Завітала цього дня у бібліотеку і «подоляночка», водили з нею хоровод.

З великою втіхою учні брали участь у конкурсах «Зима з весною сперечалася», змаганнях «Перетягування канату» та народознавчій вікторині.

Символом цього свята завжди були жайворонки. Ось і до нашої бібліотеки «залетіли» ці весняні птахи – смаколики у вигляді пташок, - які отримала кожна дитина. Ці ласощі були випечені майстерними руками працівників цеху приватного підприємства Грумецького Назара Петровича.

Ми щиро вдячні нашому спонсору за підтримку в проведенні свята.