Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
У мандри запрошує книжкова країна

20 жовтня до дитячої міської бібліотеки завітали читачі-учні 1-А класу ЗОШ № 7 на бібліотечний урок «У мандри запрошує книжкова країна».

Завідуюча бібліотекою Галина Кузьменко познайомила дітей з бібліотекою та її відділами та розповіла про те, які бувають книги. Бібліотекар Людмила Данчук провела літературну вікторину «З якої ми казки?».

20 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Культура та традиції японського народу

2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

18 жовтня 2017 в міській дитячій бібліотеці було проведено годину спілкування «Культура та традиції японського народу» у відділі обслуговування 7-9 класів.

Японію асоціюють із словами: схід, висока культура, чайна церемонія, бойові мистецтва, самурай, харакірі, гейші, саке, кімоно. «Країна Вранішнього Сонця» - це заповідники та історичні храми, зоопарки та ботанічні сади, музеї та розважальні парки, океан і порти.

18 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Про подвиги, про доблесть і про славу

Запорізька Січ. Козацтво… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської і національної гідності.

14 жовтня Україна святкує свято Пресвятої Покрови, святої покровительки всього роду козацького.

До цієї дати 13 жовтня 2017 у дитячій міській бібліотеці відбувся конкурсно-пізнавальний вернісаж «Про подвиги, про доблесть і про славу». На захід завітали учасники народознавчого клубу «Калинонька». Цього дня діти прийняли участь у козацькій вікторині «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух! Та познайомилися з книгами книжкової інсталяції «Слава козацька не вмре, не загине».

13 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Живе України і слава, і воля

12 жовтня 2017, напередодні свята Захисника Вітчизни, до Бориспільської міської дитячої бібліотеки були запрошені учні 7-А класу ЗОШ № 6 на Годину патріотичного виховання «Живе України і слава, і воля». Діти зустрілись з воїном – учасником АТО Володимиром Олександровичем Гребенніковим.

12 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека
Бібліотечне рандеву

В цю чудову осінню пору читачі та всі, хто любить книгу та читання, зустрічають чудове свято – Всеукраїнський день бібліотек.

27 вересня 2017 осінньою стежиною до міської дитячої бібліотеки завітали учні школи № 1, 2-Г клас (класний керівник Грапенюк В.В.) на бібліотечне рандеву, щоб разом поринути у давню і вічно юну оселю людського розуму – бібліотеку.

27 Вересня 2017
Дитяча бібліотека