Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Соборність рідної землі

22 січня ввійшло в історію, як велике свято – День Соборності України.

Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. До цієї дати у дитячій міській бібліотеці була оформлена книжкова презентація. Цього дня, 22 січня 2018, читачі відвідавши дитячу бібліотеку, змогли познайомитися з книгами про історію виникнення свята , пригадати видатних українців, дізнатися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом. Тепер є єдина незалежна Українська держава, яку нам потрібно розбудовувати і оберігати.

22 Січня 2018
Дитяча бібліотека
А що третій празник – Святе Водохреща

Зима приносить нам низку чарівних свят: день Святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове, Старий Новий рік, Водохреща. Ці свята несуть у наші оселі затишок, любов та віру в чудеса.

До Різдва та Водохрещі люди готуються особливо довго і ретельно, тому що Свято Різдва Христового знаменує народження Нового життя, і саме з ним пов'язуються найпотаємніші мрії та побажання дітей і дорослих.

16 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Тиждень науки і техніки в дитячій бібліотеці

З 2 по 5 січня у приміщенні Бориспільської міської дитячої бібліотеки панує атмосфера творчості , натхнення, азарту і веселощів.

Вже який рік поспіль, традиційним є проведення під час зимових канікул Тижня науки, техніки і виробництва для дітей та юнацтва, основні завдання якого - популяризація літератури технічної творчості, залучення школярів до технічного спрямування, пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей. Будь – яка творчість потребує багатої уяви, розвиненої фантазії, вміння у звичайному повсякденному явищі побачити щось свіже і нове. Розвитку таких здібностей сприяє читання, книга.

5 Січня 2018
Дитяча бібліотека
Твої права завжди захищає закон. Пам’ятай про це і користуйся

22 грудня 2017 користуватися своїми правами під час спілкування з поліцією вчилися підлітки ЗОШ № 6 у рамках програми ПОЛіС «Поліція і спільнота». В міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч з представником Бориспільської патрульної поліції, офіцером Рудьом Іваном Васильовичем та учнями 10-А та 10-Б класів ЗОШ № 6. Зустріч-діалог «Навчись поважати закони держави» провели у дискусійно-гральній формі, адже жива бесіда значно краще сухої теорії.

Підлітки дізнались навіщо існує поліція та для кого вона працює , що означає бути відповідальним громадянином, як поводитись, коли до нас звертається поліцейський, які права та обовязки мають неповнолітні та що робити в ситуації, коли нас підозрюють у вчиненні злочину.

22 Грудня 2017
Дитяча бібліотека
Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці!

Вечорниці - це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь. 12 грудня 2017 працівники міської дитячої бібліотеки разом з учнями 7 класу ліцею «Дизайн-Освіта» ненадовго повернулися в минуле та завітали на зимові вечорниці «Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці!», щоб відчути красу та поезію стародавніх українських звичаїв. Працівники бібліотеки святково прибрали світлицю. Ведуча, господиня світлиці, бібліотекар Людмила Данчук у національному українському костюмі зустріла гостей та розповіла про традиції зимових свят.

12 Грудня 2017
Дитяча бібліотека