Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Прийшов Спас – пішло літечко від нас

Свято Медового спаса відмічали і в Бориспільській міській дитячій бібліотеці, де працює народознавчий клуб «Калинонька». Цього дня на відділі обслуговування 5-6 класів була оформлена яскрава виставка-інсталяція «Прийшов Спас – пішло літечко від нас». Видання про народні звичаї та традиції, представлені на виставці допомогли читачам та гостям бібліотеки дізнатися про різні назви свята Спаса, його історію, особливості цього свята та народні прикмети.

14 Серпня 2017
Дитяча бібліотека
Книжкова презентація до Дня Молоді

21 червня 2017 користувачі дитячої бібліотеки змогли познайомитися з цікавими захоплюючими книжками, переглянувши книжкову презентацію «Книга. Молодь. Успіх.». Проте, щоб зацікавити молоду людину читанням, бібліотека повинна запропонувати їм книги.

21 Червня 2017
Дитяча бібліотека
Флористичний феєрверк «Ніжні супутники»

Де б ми не жили, у містах чи селах, нас оточує рослинний світ. Це незвичайний чарівний світ, який дарує нам неповторні барви та красу.

Квіти – діти сонця. Вони супроводжують нас протягом усього нашого життя, вони надихають нас на життя, на творчість, на любов.

15 червня 2017 до дитячої міської бібліотеки на флористичний феєрверк «Ніжні супутники» завітали діти літнього дитячого табору відпочинку ЗОШ № 1.

15 Червня 2017
Дитяча бібліотека
Екскурсія до дитячої бібліотеки

12 червня 2017 на екскурсію до дитячої міської бібліотеки завітали діти загону «Веселка» дитячого літнього табору відпочинку «Калинка» гімназії «Перспектива». Бібліотечні працівники познайомили маленьких відвідувачів із бібліотекою та її відділами, з правилами користування бібліотекою.

А найбільше під час екскурсії дітей вразив етнографічний куточок «Шануймо традиції», виставка малюнків «Світ очима дітей» та оформлення кімнати для найменших читачів.

12 Червня 2017
Дитяча бібліотека
Літературна вітальня «У світі лампи чарівної»

12 червня 2017 до літературної вітальні завітали діти дитячого літнього табору відпочинку «Калинка» гімназії «Перспектива». Вони познайомилися з бібліотекою та її відділами, з правилами користування бібліотекою, а також відвідали літературну вітальню «У світлі лампи чарівної», де на них чекала зустріч з відомим українським письменником Миколою Трублаїні.

Цього разу маленькі читачі послухали голосне читання оповідання Трублаїні «Пустуни на пароплаві».

12 Червня 2017
Дитяча бібліотека