Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Свято Стрітення в бібліотеці

За холодними зимовими днями до нас нарешті прийшло останнє свято зимового циклу - свято Стрітення. За народними віруваннями, цього дня – 15 лютого – зима зустрічається з весною. Саме 15 лютого у Бориспільській міській дитячій бібліотеці розгорнулося цікаве дійство. Відбувалось сперечання зими з весною. Підтримати ці змагання прийшли читачі-учні 5-го класу ЗОШ №6.

15 Лютого 2019
Дитяча бібліотека
Народознавчі посиденьки «А що третій празник - святе Водохреща»

17 січня 2019 працівники міської дитячої бібліотеки влаштували продовження новорічних свят та гулянь для читачів-учнів 4-Б класу Бориспільського Спеціалізованої НВК імені Костянтина Могилка. В рамках народознавчого клубу "Калинонька" дітлахи відволіклись від завдань, поринувши в розважальну програму народознавчих посиденьок "А що третій празник - святе Водохреща".

17 Січня 2019
Дитяча бібліотека
Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва

З 2 по 5 січня 2018 в Бориспільській дитячій бібліотеці традиційно проходив Всеукраїнський Тиждень науки, техніки, виробництва. Мета тижня: зацікавити учнів вивчати хімію, фізику, біологію, алгебру, геометрію, географію, мотивувати читачів до здобуття додаткових знань в різних галузях науки. А ще велику роль в розвитку науково-технічного прогресу грає здатність людини дивуватися і як добре, що вона є допитливою і намагається більше побачити і зрозуміти. Адже з цікавості народжується творча думка - від творчості до ідеї - від ідеї - до винаходу.

5 Січня 2019
Дитяча бібліотека
Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!

Зима… На дворі морозно та прохолодно. А в приміщенні міської дитячої бібліотеки тепло та затишно, адже тут проходить чергове засідання народознавчого клубу «Калинонька», яке присвячене дню Святого Миколая.

18 грудня до бібліотеки завітали учні 5-Г класу ЗОШ №8 зі шкільним бібліотекарем Радченко Л.І. на свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!»

В бібліотеці були оформлені книжкова виставка «Свята українського народу» та виставка малюнків «Святий Миколай до нас завітай!», які намалювали діти до цього свята.

18 Грудня 2018
Дитяча бібліотека
Мову закону вивчати і знати

12 грудня 2018 в рамках Всеукраїнського тижня права в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч - діалог «Мову закону вивчати і знати». Сьогодні, як ніколи, необхідна співпраця бібліотеки та школи з працівниками правоохоронних органів. До бібліотеки завітав офіцер патрульної поліції у місті Бориспіль Олександр Ронський.

12 Грудня 2018
Дитяча бібліотека