Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бібліотечні сходинки

27 листопада 2017 міська дитяча бібліотека гостинно відчинила двері перед своїми новими маленькими читайликами - учнями 3-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта». Подорож бібліотекою «Бібліотечні сходинки» для них розпочалась із знайомства з відділами бібліотеки: абонементу, де можна отримати книгу додому та читального залу, де багато різних енциклопедій, довідників, а також розумних книг, які знають про все і які можна читати тільки в читальному залі. А ще дітлахи ознайомилися з різноманітними цікавими журналами.

27 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
У світі лампи чарівної

24 листопада 2017 на гостину, під світло лампи чарівної, казка запросила до себе діток, що люблять слухати казки.

Цього разу в міській дитячій бібліотеці проходили голосні читання за творами видатного німецького казкаря Вільгельма Гауфа, 215 років від дня народження якого ми відмічаємо 29 листопада.

Сьогодні діти прослухали казку «Гаданий принц».

24 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Пригодницька подорож «В гостях у казкарки»

23 листопада 2017 в міській дитячій бібліотеці відбулася незвичайна мандрівка – пригодницька подорож «В гостях у казкарки».

Що тут було! А було багато цікавого і нового: гра-конкурс «Вас вітає казка», літературні читання, аукціон народної мудрості, де діти намагалися пригадати якнайбільше прислів’їв та приказок.

А яка подорож без пісень, віршів та загадок? Юні розумники з задоволенням читали вірші, розгадували загадки та ще раз зустрілися зі своїми друзями – героями улюблених казок.

Гості дитячої бібліотеки – учні 3-А класу ліцею «Дизайн-Освіта» проявили себе хорошими літературознавцями та казкознавцями, були активними і веселими мандрівниками.

23 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Літературний десант «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори!»

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ!», - говорив Володимир Сосюра. 9 листопада ми святкуємо День української мови і писемності.

9 листопада 2017 за ініціативи працівників міської дитячої бібліотеки до нашого міста прибув щоб виконати почесну місію – донести до дитячих сердець літературне слово.

Для цього заходу гостинно відчинив двері ліцей «Дизайн-Освіта».

9 Листопада 2017
Дитяча бібліотека
Книжкове царство – мудре господарство

31 жовтня в міській дитячій бібліотеці відбулось літературне застілля «Книжкове царство – мудре господарство», на яке завітали дітки 1-А класу ЗОШ №8.

Звучали вірші, казки, прислів’я, пісні. Малеча ознайомилася з новими цікавими книгами та журналами. Діти ділилися спогадами про героїв улюблених прочитаних казок, грали в різноманітні ігри. Всі гарно провели час.

31 Жовтня 2017
Дитяча бібліотека