Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рідна країна – безпечна країна

26 жовтня 2017 в бібіліотеці-філії Бориспільської МЦБС завершився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Проведені заходи привернули увагу дітей-учасників дорожнього руху до питання безпеки на дорогах. Бібліотекар Ніна Бахмат та сержант поліції Іван Рудь нагадали всім учасникам заходів про серйозні небезпеки на дорогах; про те, як захистити себе від дорожньо-транспортних пригод, як бути уважними і вберегти своє життя і здоров'я. Підготовлені бібліотекарем вікторини, загадки, ігри, змодельовані ситуації активізували увагу дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху й закріпили отримані знання.

Активна участь школярів в оголошеному конкурсі малюнку розширить знання та уявлення про елементарні поняття правил безпечного поводження на дорозі. Адже дитяча безпека в більшій мірі залежить від дорослих. Від того, наскільки якісно навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, яких так багато навколо, залежить їхнє здоров’я. Ми впевнені, що завдяки організованим в бібліотеці провідним бібліотекарем Ніною Бахмат заходам, діти будуть дотримуватись правил поведінки на дорозі, використають набуті знання про безпеку та врятується не одне дитяче життя.