Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рідна країна – безпечна країна

26 жовтня 2017 в бібіліотеці-філії Бориспільської МЦБС завершився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Проведені заходи привернули увагу дітей-учасників дорожнього руху до питання безпеки на дорогах. Бібліотекар Ніна Бахмат та сержант поліції Іван Рудь нагадали всім учасникам заходів про серйозні небезпеки на дорогах; про те, як захистити себе від дорожньо-транспортних пригод, як бути уважними і вберегти своє життя і здоров'я. Підготовлені бібліотекарем вікторини, загадки, ігри, змодельовані ситуації активізували увагу дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху й закріпили отримані знання.

Активна участь школярів в оголошеному конкурсі малюнку розширить знання та уявлення про елементарні поняття правил безпечного поводження на дорозі. Адже дитяча безпека в більшій мірі залежить від дорослих. Від того, наскільки якісно навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, яких так багато навколо, залежить їхнє здоров’я. Ми впевнені, що завдяки організованим в бібліотеці провідним бібліотекарем Ніною Бахмат заходам, діти будуть дотримуватись правил поведінки на дорозі, використають набуті знання про безпеку та врятується не одне дитяче життя.

Рідна країна – безпечна країна

13 березня 2018 відбулось нагородження школярів ЗОШ №3 та НВК «Гімназія «Перспектива» за підсумками Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Конкурс організовано Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна». На підтримку цього проекту провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат провела Тиждень знань Правил дорожнього руху, партнерами якого виступили НВК «Гімназія «Перспектива», ЗОШ №3 та Управління патрульної поліції в Борисполі. Отримані знання діти відобразили в малюнках, які надалі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку.

Перше місце по місту Бориспіль виборов Тютюнник Максим (ЗОШ №3), який на отримав Подяку та подарунок від Київської обласної бібліотеки для дітей. Друге – Кручиніна Кароліна (НВК «Гімназія «Перспектива»), третє – Авраменко Кіріл (НВК «Гімназія «Перспектива»). Вони отримали подарунок від бібліотеки-філії - книги. Всі діти, які взяли участь у конкурсі, отримали світловідбиваючі флайтери. Подяку від бібліотеки отримали директор ЗОШ №3 Панкавічене І. А., вчителі ЗОШ №3 Лебідь В. М. та Терещенко В. В., вчитель НВК «Гімназії «Перспектива» Самородова Наталія Вікторівна, учні якої в повному складі взяли участь у конкурсі.