Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Міжнародний день людей похилого віку

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, що виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1990 року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі.

30 вересня 2017 в бібліотеці-філії до Дня людей похилого віку бібліотекар Ніна Бахмат для своїх літніх читачів запропонувала книжкову виставку-пораду «Як перемогти старість». На виставці представлено матеріали по соціально-економічним, медичним проблемам людей похилого віку. З книг, журналів та газет можна дізнатись: до кого звернутись в разі невирішених питань, як покращити пам'ять, які продукти корисні в цьому віці, які вправи робити для покращення кровообігу, як не звертати увагу на прикрощі та ін.

При огляді виставки читачами, бібліотекар повідомила, що учені встановили: читання продовжує життя. «Напруга звивин» стимулює кровообіг. Чим більше читаємо, тим довше зберігаємо розум. Читання також сприяє зняттю стресів, а це теж фактор, що сприяє довголіттю!