Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рідна країна – безпечна країна

З 19 жовтня в бібліотеці-філії м.Борисполя розпочався Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна». Партнерами бібліотеки виступили ЗОШ №3 (директор Панкавічене І. А.) та Управління патрульної поліції в Борисполі, яке представили сержант поліції Іван Рудь та прессекретар Тетяна Поминальна.

Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала та разом з поліцейським Іваном Рудем провела годину безпеки «Я і вуличний рух» для учнів 3-А класу (кл.керівник Лебідь В. М.). Бібліотекар розповіла історію виникнення правил дорожнього руху та світлофора; провела гру «Світлофор». Сержант поліції познайомив дітей з правилами дорожнього руху, розповів, що робити в неочікуваних ситуаціях та головне, як їх уникнути. Діти дізналися про види переходів, про правила для пішоходів, правила поведінки в транспорті. Дуже швидко захід перейшов в формат діалогу, адже у дітей було надзвичайно багато запитань та своїх історій з правил безпеки руху.

Вікторина, проведена бібліотекарем для закріплення отриманих знань стала інструментом веселого екзамену. І третьокласники пройшли його гідно, тому що знали правильні відповіді на запитання. Гість прокоментував деякі відповіді і нагородив всіх дітей дитячими книгами «1000 та 1 поворот», в яких йдеться про правила поведінки на дорозі.

Насамкінець, отримані знання діти відобразили в малюнках, які надалі візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Конкурс організовано Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна» за підтримки дирекції КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Формуючи у дітей знання правил дорожнього руху, виховуючи культуру поведінки на вулиці, бібліотекар та патрульна поліція сподіваються, що всі ці теоретичні знання діти зможуть використати на практиці, у повсякденному житті. І це їм допоможе безпечно ходити вулицями і дорогами міста, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.