Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

У світі книги чарівної

28 вересня 2017 напередодні чудового свята – Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотеки-філії завітали учні 1-4 класів зі своїми вчителями Хоменко Н., Тименко О. школи села Ревне на пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар Ніна Бахмат, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками дитячого фонду. Бібліотекар наголосила, що книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Адже спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Чарівна скарбничка казок». Найбільшим задоволенням для маленьких відвідувачів стала участь дітей у інсценізації казок «Колобок» та «Півник та двоє мишенят». Насамкінець був проведений аукціон загадок.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.