Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Казкова зустріч в бібліотеці

Напередодні Новорічних свят, а саме 20 грудня 2021, бібліотекарі Бориспільської бібліотеки для дітей Гостинно зустрічали учнів 1-Д класу ЗОШ #6 (вчитель Запорожець Ірина Олександрівна).

Разом з провідним бібліотекарем Тетяною Руденко діти здійснили казкову мандрівку в дивовижний книжковий світ.

На першій зупинці учні дізнались про значення книги в житті людини.

Другою зупинкою мандрівки стало книжкове відкриття, де на дітей очікувало багато цікавинок і казкових відкриттів.

На третій, фольклорній, зупинці на школярів чекали сюрпризи - вікторини, в яких вони дружно і радісно брали участь, відповідали на запитання, відгадували загадки.

А наприкінці свята до бібліотечної гостиної ще й завітали дивовижні гості - казкові герої Білосніжка та веселий гномик.

Кожний учень отримав святковий солодкий подарунок та багато яскравих емоцій. Тепла і затишна бібліотека з безліччю яскравих, цікавих книг запам'ятається дітям надовго. А ми сподіваємося, що вони прийдуть сюди ще і будуть активними читачами.

А на згадку про казкову подорож до бібліотеки були зроблені незабутні світлини.

20 Грудня 2021
Центральна бібліотека
Меморандум про взаємодію в галузі культури, мистецтва і туризму

06 грудня 2021, в День збройних сил України, в приміщенні Бориспільської центральної бібліотеки був підписаний тристоронній Меморандум про взаємодію в галузі культури, мистецтв і туризму між Міжнародним міжвідомчим багатопрофільним центром підготовки підрозділів Національної гвардії України, Управлінням культури Бориспільської міської ради та Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

Символічно, що Бориспільська центральна бібліотека є одним із перших осередків культури, з яким співпраця Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки НГУ налагоджена ще з 2017 року.

6 Грудня 2021
Центральна бібліотека
Конституція паспорт держави

3 Грудня 2021
Бібліографія
Голодомор

3 Грудня 2021
Бібліографія
Спасибі, лікарю!

3 Грудня 2021
Бібліографія
Нашого цвіту по всьому світу

3 Грудня 2021
Бібліографія
Назарій Яремчук

3 Грудня 2021
Бібліографія
Мистецький всесвіт Богдана Ступки

3 Грудня 2021
Бібліографія
Закінчились покази фільмів 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

27 жовтня 2021 в Центральній бібліотеці Борисполя закінчились покази фільмів 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, які тривали з 19 по 27 жовтня 2021 року. Ми показали документальні хіти й стрічки-улюбленці цьогорічного фестивалю - вісім вражаючих документальних фільмів, створених упродовж останніх двох років.

76 днів» режисерів Хао Ву, Вейші Чень та Аноніма (місцевого репортера з Ухані, який вирішив не розкривати своє ім’я) зібрав щемкі та інтимні історії, які засвідчують смерть і переродження китайського міста на 76-денному локдауні. Стрічка «Кріт» – зворушлива детективна історія про 83-річного Серхіо, який стає агентом під прикриттям у будинку для літніх людей.

Міжнародний конкурс «DOCU/СВІТ» представляє картина «А ночі вже більше не буде». В основі фільму лежать відео американських і французьких збройних сил в Афганістані, Іраку, Сирії.

У конкурсній програмі «DOCU/КОРОТКО» – дві короткометражні стрічки. «Син вулиць» про 13- річного Ходора, якому родина намагається зробити посвідчення особи. Без нього хлопець не має доступу до медицини та пересування за межами табору палестинських біженців Шатіла у ліванському Бейруті. «Кур’єри, а не герої» – відеоесе, що досліджує прекарні умови кур’єрів, які доставляють їжу в Мілані.

27 Жовтня 2021
Центральна бібліотека
«На берегах Альти»

1 жовтня 2021 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація першого випуску Літературно- мистецького альманаху «На берегах Альти».

До збірника увійшли критичні статті та ронделі близько 60 поетів з України та країн Європи, написані за 7 років існування Міжнародного фестивалю ронделя «На берегах Альти», заснованого Миколою Боровком, членом Національної спілки письменників України, головою Асоціації ронделістів України.

Упорядники книги - Володимир Литвин та Микола Федоров - розповіли, як працювали над виданням, як додавались нові ронделі та зачитали власні поезії. Присутні на заході місцеві поети Олена Іщенко, Валентина Купрієнко, Ніна Габінська, Алла Богуш та інші зачитали свої поезії.

Присутні на заході вчителі та шкільні бібліотекарі отримали примірники поетичного Альманаху для своїх навчальних закладів. Захід пройшов з дотриманням карантинних вимог.

1 Жовтня 2021
Центральна бібліотека