Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Українська Державність - мій вибір.

26 липня в Бориспільській міській бібліотеці ім. В. Чорновола відбулась Інформаційна година «Українська Державність - мій вибір», присвячена Дню державності України . На зустріч завітали відвідувачі бібліотеки, представники Бориспільського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації», бібліотекарі.

Директор бібліотеки Жанна Кручиніна відкрила захід проникливою поезією Віолетти Кравченко та розповіла про свято державності.

Бібліотекарі Людмила Базікалова та Катерина Петлюк презентували книжкову виставку «День Української державності».

Бібліотекар Шкребтієнко Олена представила книгу Леонтія Івановича Сандуляка «Не мовчіть, і вас почують».

26 Липня 2023
Центральна бібліотека
Людям – з любов’ю

13 липня 2023 року в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось презентація мистецької виставки вишитих картин Світлани Гудзь. Виставка знайомить бориспільців та гостей міста із творчим доробком майстрині. Мисткиня представила 28 полотен сюжетної та натюрмортної вишивки. . Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого терпіння.

Невичерпна любов, щирість та доброта мисткині, її внутрішній спокій і невмируща надія на краще відобразились у вишиваних роботах майстрині. Презентація виставки відбулась у надзвичайно позитивній атмосфері.

Привітати мисткиню прийшли друзі, колеги, поціновувачі вишивки. Вітання з персональною виставкою й щирі слова на адресу пані Світлани прозвучали від друзів, однодумців майстрині, однокласників та сусідів.

Ведуча заходу – директор бібліотеки Жанна Борисівна Кручиніна постаралась, щоб атмосфера зустрічі була цікавою, та зігріта родинним теплом.

У вступному слові Жанна Борисівна відмітила особливу, світлу і дуже потужну енергетику, яку випромінюють картини, адже кожна майстриня вкладає у роботу не лише час і зусилля, а й часточку своєї душі.

13 Липня 2023
Центральна бібліотека
Вулицями рідного міста.

5 червня до Бориспільської Публічної бібліотеки на Історичний калейдоскоп «Вулицями рідного міста» завітали учні третього класу ліцею їм. Анатолія Федорчука (вчитель Ірина Федорова). Під час зустрічі дітки почули цікаву розповідь про місто та його видатних людей, ознайомились з книгами.

Директор бібліотеки Жанна Кручиніна представила школярикам постаті Павла Чубинського, творця Державного Гімну України; Вʼячеслава Чорновола, імʼя якого носить бібліотека; Сергія Жигалка, бориспільця, письменника, журналіста, якого було репресовано і розстріляно комуністичним режимом 1938 року.

5 Червня 2023
Центральна бібліотека
Перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта»

1 червня 2023 року в Бориспільській публічній бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбулося перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта». В групі 11 слухачів, в основному внутрішньо переміщені особи та підопічні Бориспільського Територіального центру.

1 червня 2023 року в Бориспільській публічній бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбулося перше заняття чергової, новосформованої групи Медіафакультету «Цифрова освіта». В групі 11 слухачів, в основному внутрішньо переміщені особи та підопічні Бориспільського Територіального центру.

Заняття з комп’ютерної грамотності в бібліотеці проходять вже десятий рік. Спочатку це був формат Університету третього віку. Потім програма вдосконалювалась з урахуванням потреб громади. Адже місія нашої бібліотеки - допомогти користувачам різного віку вільно орієнтуватися в сучасному цифровому просторі, навчити їх створювати презентації, ознайомитися з рекламою та її фірмовим стилем, здійснювати онлайн-покупки, користуватися мобільним додатком «Дія» та отримувати допомогу в користуванні послугами, які пов’язані з отриманням пенсії, допомог, виплат, довідок, витягів, реєстрації документів.

1 Червня 2023
Центральна бібліотека
Бібліотека: можливості та реалії

25 травня 2023 в Бориспільській центральній бібліотеці з метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Бориспільської громади відбувся семінар-круглий стіл «Бібліотека: можливості та реалії».

Захід розпочався із хвилини мовчання у знак вшанування пам’яті усіх Захисників і Захисниць України, які загинули у російсько-українській війні, а також цивільних і дітей, які стали жертвами безжалісного ворога.

Присутні отримали методичні матеріали та рекомендації, які допоможуть покращити рівень бібліотечного обслуговування своїх громад.

25 Травня 2023
Центральна бібліотека
Зустріч з Людмилою Охріменко

2 травня 2023 в Бориспільській публічній бібліотеці ім.В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч з Людмилою Охріменко, авторкою роману «Оскар». Роман став кращою книгою на воєнну тематику Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова» в 2021 році.

Письменниця поділилася цікавою історією створення роману та іншими історіями з її волонтерського життя. Пані Людмила родом з Криму, з часів окупації проживає з родиною в Харкові, і вся сім'я активно долучається до різноманітної волонтерської діяльності.

Справжні цінителі літератури, які завітали на зустріч, були в захваті від особистості письменниці, її оповідок про сюжети інших своїх книг. Окрім опису непересічних людських доль, авторка піднімає у своїй творчості актуальні питання, які хвилюють українців.

2 Травня 2023
Центральна бібліотека
Юність, обпалена війною

20 квітня в Бориспільській публічній бібліотеці ім. В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч з випускниками художньої студії X-studio Олени Гур'євої. На виставці в бібліотеці представлені картини 17 студійців старшої групи. Частина дітей особисто представили свої роботи та розказала про них. Оленою Гур'євою було презентовано та подаровано в бібліотеку каталог робіт учнів «Юність, обпалена війною» та прочитано власні вірші.

20 квітня в Бориспільській публічній бібліотеці ім. В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч з випускниками художньої студії X-studio Олени Гур'євої. На виставці в бібліотеці представлені картини 17 студійців старшої групи. Частина дітей особисто представили свої роботи та розказала про них. Оленою Гур'євою було презентовано та подаровано в бібліотеку каталог робіт учнів «Юність, обпалена війною» та прочитано власні вірші.

На зустрічі прозвучала поезія Віолетти Кравченко, присвячена дітям з її поетичної збірки «Вірші, обпалені війною».

Відвідувачі поділилися власними враженнями від представлених на виставці картин юних художниць та побажали омріяних злетів, радості, творчого зростання, успіхів в отриманні освіти та втіленні сміливих планів та справ!

20 Квітня 2023
Центральна бібліотека
Круглий стіл до 100- річчя утворення Бориспільського району

29 березня в Центральній бібліотеці відбувся круглий стіл до 100- річчя утворення Бориспільського району. На захід були запрошені вчителі історії та літератури Бориспільської громади.

У своєму виступі заступниця Бориспільського міського голови Людмила Бистра наголосила на важливості вивчення нашої історії, допомозі нашим воїнам, адже ми всі разом маємо наближати Перемогу.

З цікавими повідомленнями виступили працівники Бориспільського історичного музею Тетяна Гойда, Ярослав Костін, Тетяна Котенко.

Про організацію освітнього процесу за минулі роки згадав Микола Боровко.

На зібрання була запрошена Віолетта Кравченко, яка представила поезії зі своєї книги «Вірші, обпалені війною».

До заходу була оформлена книжкова виставка «Літературні обрії Бориспільщини», яку представила директор бібліотеки Жанна Кручиніна.

29 Березня 2023
Центральна бібліотека
Презентація книги "Вірші, обпалені війною"

23 березня 2023 року у Бориспільській публічній бібліотеці ім.В.Чорновола відбулась презентація книги "Вірші, обпалені війною" поетеси Віолети Кравченко. Збірка є поетичним «літописом війни», адже вона охоплює практично всі моменти війни, від 5 ранку 24 лютого...

Тут можна зустріти і присвяти загиблим героям, і гнівливі звернення до ворогів та сусідніх країн, і слова підтримки матерям, жінкам, дітям, біженцям і тим, хто залишився в Україні...

Книга «Вірші, обпалені війною» -- це 436 сторінок українського болю, страждань, мужності, сили, надії та віри в Перемогу.

Влучні високопрофесійні ілюстрації Володимира Реброва додають драматургії поезіям.

23 Березня 2023
Центральна бібліотека
В‘ячеслав Чорновіл як символ Національної ідеї

19 березня 2023 в Центральній бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбувся круглий стіл «В‘ячеслав Чорновіл як символ Національної ідеї».

На зустріч завітали рухівці, читачі бібліотеки та старшокласники Бориспільського ліцею їм. Володимира Мономаха.

Почався захід з вшанування пам‘яті В‘ячеслава Чорновола хвилиною мовчання.

Гість заходу Василь Деревинський, доктор історичних наук, професор, розповів про щорічні Всеукраїнські Чорноволівські читання, які були започатковані для вивчення ідейного спадку та діяльності В.Чорновола. В.Ф.Деревінський подарував бібліотеці черговий випуск «Чорноволівських читань», упорядником якого він є.

19 Березня 2023
Центральна бібліотека