Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Від НАТО до світової безпеки

8 серпня 2018 для користувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках ПЄІ відбувся діалог на тему: «Від НАТО до світової безпеки». Бібліотекар Надія Балицька презентувала брошуру професора Інституту політичних досліджень (Париж) Паскаля Фонтена «Європа у 12 уроках».

В даній брошурі Паскаль Фонтен представлений як експерт Європейського Союзу. Він піднімає та досліджує актуальні питання Євросоюзу. Увагу користувачів було звернено на такі питання: Для чого слугує ЄС? Навіщо та в який спосіб його було створено? Як він функціонує? Що він уже дав своїм громадянам і які нові виклики постають перед ним сьогодні? Чи може ЄС в епоху глобалізації успішно конкурувати з іншими провідними економіками та забезпечувати встановлені ним соціальні стандарти? Яку роль Європа відіграватиме на світовій арені? Де проходитимуть кордони ЄС? Яке майбутнє очікує на євро?

8 Серпня 2018
Європейський вибір
Україна – європейський вибір

20 липня 2018 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька продовжила інформаційне знайомство відвідувачів з Євроатлантичним альянсом.

До уваги слухачів була представлена книга за редакцією заступника Бориспільського міського голови Пасенко Людмили Василівни «Україна – європейський вибір».

Даний посібник містить матеріали, які включають виступи науковців, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, присвячені актуальній проблемі нашого часу – інтеграції України в європейський простір.

20 Липня 2018
Європейський вибір
День інформації до Дня Європи

«Ви колись чули про дивовижні країни Європи, про життя, побут та звичаї європейців? - Сподіваємось, що так, адже ви сучасні та розумні. А от побувати в Європі довелося далеко не кожному! Та це не біда. Пропонуємо разом з нами відправитися в цікаву та пізнавальну віртуальну подорож країнами й містами Європи!», – такими словами розпочала зустріч з користувачами центральної бібліотеки ведуча Дня європейської інформації Надія Балицька.

18 Травня 2018
Європейський вибір
Академія читацька «Знайомство з Трансатлантичним альянсом»

4 квітня 2018, в день річниці створення НАТО, в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька в рамках діалогу «Знайомство з Трансатлантичним альянсом» провела бесіду «Євроатлантична інтеграція України».

Договір про створення міжнародної міжурядової організації, військово-політичного союзу 28 держав Північної Америки і Європи – НАТО було підписано 4 квітня 1949 року у Вашингтоні.

4 Квітня 2018
Європейський вибір
Країна Греція. Цікаві факти

16 березня 2018 року в пункті європейської інформації для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках проекту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу «Країна Греція. Цікаві факти».

Сучасна Греція вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру та Олімпійських ігор сучасності. На основі грецької абетки виникли латиниця та кирилиця.

16 Березня 2018
Європейський вибір
Знайомство з Трансатлантичним альянсом

16 березня 2018 в Пункті європейської інформації, що діє при центральній бібліотеці, бібліотекар Надія Балицька провела бесіду на тему: «Знайомство з Трансатлантичним альянсом». Надія Володимирівна нагадала, що таке НАТО. Відвідувачі дізнались, що суверенна, незалежна і стабільна Україна, неухильно віддана демократії і верховенству права, має першорядне значення для євроатлантичної безпеки. Відносини між Україною і НАТО почали розвиватися ще на початку 90-х років XX ст. і відтоді стали одним з найбільш значущих партнерств НАТО. Починаючи із 2014 року, внаслідок російсько-українського конфлікту, співробітництво між Україною і НАТО у низці ключових галузей було активізовано.

16 Березня 2018
Європейський вибір
Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО

За ініціативи Міністерства культури України з метою забезпечення та надання якісних бібліотечно-інформаційних послуг тимчасово переміщеним особам, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян із місцевими органами влади, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, центральна бібліотека продовжує співпрацю з громадською організацією «Новий Схід».

15 Березня 2018
Європейський вибір
Подорож Грецією з Бібліоглобусом

08 лютого 2018 для відвідувачів читальної зали центральної бібліотеки в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Цього разу користувачі «подорожували» Грецькою Республікою.

Греція - сонячна країна з багатою історією і культурою, яка щорічно приваблює мільйони туристів.

8 Лютого 2018
Європейський вибір
Подорожуємо Болгарією в ПЄІ

Цими віршованими рядками поета болгарського походження Олександра Балтіна 23 січня 2018 в пункті європейської інформації для користувачів в рамках клубу «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька продовжила чергову оглядову мандрівку країнами Євросоюзу. Тема мандрівки: «Болгарія – Україна».

23 Січня 2018
Європейський вибір
Семінар для ВПО в Пункті Європейської інформації

В квітні 2017 року за підтримки Европейського Союзу Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Громадською Спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України» розпочали черговий проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Проект започатковано в напрямку щодо розвитку професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на Сході України та в Криму. Громадська організація «Новий Схід», яка об’єднує ВПО зі Сходу України та Криму в місто Бориспіль, взяла участь у проекті. Центральна бібліотека Борисполя постійно підтримує ВПО, люб’язне надає комфортне приміщення інформаційно-довідкового центру бібліотеки для проведення семінарів та тренінгів МОМ та інших заходів ГО «Новий Схід». Працівники бібліотеки запрошують на заходи для ВПО користувачів зі Сходу та Криму.

18 Січня 2018
Європейський вибір