Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

День інформації до Дня Європи

«Ви колись чули про дивовижні країни Європи, про життя, побут та звичаї європейців? - Сподіваємось, що так, адже ви сучасні та розумні. А от побувати в Європі довелося далеко не кожному! Та це не біда. Пропонуємо разом з нами відправитися в цікаву та пізнавальну віртуальну подорож країнами й містами Європи!», – такими словами розпочала зустріч з користувачами центральної бібліотеки ведуча Дня європейської інформації Надія Балицька.

18 травня 2018 до Дня Європи в міській бібліотeці в рамках Дня інформації було провeдeно бібліографічний огляд літeратури «Письмeнники європeйських краін» та вікторину «Європeйські цікавинки», під час яких користувачі читальноі зали здійснили цікаву подорож літeратурною Європою і пeрeвірили свої знання столиць, визначних місць, історичних споруд європeйських краін. Також у користувачів бібліотеки була нагода ознайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці «Україна – Європа».

З експрес-інформації «Знайомтесь: країни Євросоюза» присутні дізнались про особливі родзинки кожної представленої країни.

Увазі користувачів було запропоновано розкладку літератури з фондів бібліотеки. Читачам були представлені генії слова за географічною ознакою – письменники Європи: Віктор Гюго (Франція); Астрід Ліндгрен (Швеція); Агата Крісті (Велика Британія); Стефан Цвейг (Австрія); Йоган Гете (Німеччина); Мігель де Сервантес (Іспанія); Станіслав Лем (Польща); Данте Аліг’єрі (Італія); Моріс Метерлінк (Бельгія); Ярослав Гашек (Чехія). Відвідувачі дізнались про творчість письменників, які залишили нам воістину неоціненну спадщину – свої твори.

Слухачам анонсували книги сучасних письменників Європи: «Міленіум» Стіга Ларссона (Швеція), «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона (Іспанія) та інші.