Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Етнографічна вечірка «Мозаїка сімейних традицій»

У народознавчій світлиці Бориспільського центру туризму до дня народження Павла Чубинського проведено Етнографічну вечірку «Мозаїка сімейних традицій».

Гість заходу Ніна Бахмат, провідний бібліотекар Бориспільської бібліотеки - філії, провела цікаву розповідь з яскравими спогадами дитинства щодо святкування Святвечора у своїй родині.

Ніна Миколаївна не тільки наводила цікаві факти обрядовості й ділилась особливостями народної обрядової кухні. Вона почастувала присутніх смачними наїдками за стародавніми родинними рецептами - сушка, наливка, варення з червоної порічки.

30 Січня 2021
Філія
Історичні паралелі: Герої Крут та Майдану

До 103-ї річниці бою під Крутами(29.01.1918р.) в філії МЦБС м. Борисполя провідний бібліотекар Ніна Бахмат підготовула книжкову виставку «Історичні паралелі: Герої Крут та Майдану», де представлена інформація як про події далеких років, коли в бою під Крутами на захист Української Народної Республіки стали київські студенти, так і про нещодавні часи і сучасних українських героїв: героїв Революції гідності, героїв Небесної сотні.

29 Січня 2021
Філія
Презентація про історію написання одного з найвідоміших віршів інтимної лірики Павла Тичини

27 січня 2021 року Павлу Тичині виповнилося б 130 років. До цієї дати підготовлена презентація про історію написання одного з найвідоміших віршів інтимної лірики Павла Тичини "О, панно Інно" (1915р.). Вірш присвячений вчительці, яка викладала в місті Борисполі, батько якої був родом з Воронькова.

Презентацію підготувала провідний бібліотекар філії МЦБС м. Борисполя Бахмат Ніна.

4 Грудня 2020
Філія
День інформації «У світі довідкової літератури»

В бібліотеці-філії 11 лютого було проведено День інформації «У світі довідкової літератури». В цей день з користувачами проведено бібліотечно-бібліографічне заняття «Знайомство з довідковою літературою».

11 Лютого 2020
Філія
День читання вголос

Бібліотека-філія долучилась до Всесвітнього дня читання вголос, яке в 2020 році припадає на середу, 5 лютого. Свято спрямоване на те, щоб спонукати людей до читання книжки вголос, надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. Коли ж людина чує власний голос, вона спроможна відчути себе трохи не так, як зазвичай. Таку акцію підтримують бібліотеки, школи та університети більш ніж в 100 країнах світу з тим, щоб цей день став міжнародним днем свята Слова, Книги та Читання.

5 Лютого 2020
Філія
Сонячна країна доброти Нестайка

30 січня в бібліотеці-філії був представлений караван книг «Сонячна країна доброти Нестайка» до 90-річчя від дня народження Всеволода Зіновійовича Нестайка – найвідомішого сучасного дитячого українського письменника і казкаря, лауреата премій: ім. Л.Українки, ім. М.Трублаїні, ім. О.Копиленка.

30 Січня 2020
Філія
День без Інтернету

Сьогодні мало хто уявляє своє життя без глобальної мережі Інтернет. Завдяки Інтернету люди працюють, навчаються, спілкуються, розважаються та відпочивають. Закликаючи людей хоча б один день прожити виключно в реальному світі, міжнародна спільнота започаткувала досить незвичайне свято – День без Інтернету, який відзначається щорічно в останню неділю січня.

25 Січня 2020
Філія
Хай добро нас усіх єднає

17 січня 2020 в бібліотеці-філії відбулась Різдвяна мозаїка «Хай добро нас усіх єднає». Під час заходу провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла про особливості святкування Святвечора у Борисполі. Бібліотекар запропонувала учасникам свята посмакувати автентичною їжею, яку готували раніш у Борисполі саме до цих свят. Ніна Миколаївн, як годиться, приготувала суто пісні страви: кутя, млинці з квасолею та маком, картопля з огірками, пиріжки з маком і калиною, з капустою, з вишнями, бурякова риба та узвар.

17 Січня 2020
Філія
Дивосвіт різдвяних свят

4 січня 2020 р. провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала тематичну книжкову виставку-свято «Дивосвіт різдвяних свят», яка знайомить користувачів з історією та традиціями зимових свят; різдвяно-новорічною обрядовістю українського народу; колядками та щедрівками, які й донині шануються та відзначаються в Україні. Таїна пришестя Божого сина, радість Святого вечора, що єднає цілий світ у молитві та кожну родину за святковою вечерею, завжди привертала увагу українських письменників. Бібліотекар рекомендує у величні Різдвяні дні читати книжки саме такої тематики..

4 Січня 2020
Філія
урок-реквієм «Сила нескорених»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня провідний бібліотекар бібліотеки-філії Ніна Бахмат організувала і провела урок-реквієм «Сила нескорених». На захід були запрошені завідуюча бібліотекою ЗОШ №3 та учні 10-Б класу (кл.кер. Головіна Т. М.). З великою цікавістю присутні слухати розповідь бібліотекаря про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомила з героями сьогодення, які нині боронять державу. Нагадала і про наших краян - бориспільчан, які в різні роки виборювали свободу, захищали Вітчизну та віддали життя за цілісність і незалежність України.

13 Жовтня 2019
Філія