Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
День читання вголос

Бібліотека-філія долучилась до Всесвітнього дня читання вголос, яке в 2020 році припадає на середу, 5 лютого. Свято спрямоване на те, щоб спонукати людей до читання книжки вголос, надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. Коли ж людина чує власний голос, вона спроможна відчути себе трохи не так, як зазвичай. Таку акцію підтримують бібліотеки, школи та університети більш ніж в 100 країнах світу з тим, щоб цей день став міжнародним днем свята Слова, Книги та Читання.

5 Лютого 2020
Філія
Сонячна країна доброти Нестайка

30 січня в бібліотеці-філії був представлений караван книг «Сонячна країна доброти Нестайка» до 90-річчя від дня народження Всеволода Зіновійовича Нестайка – найвідомішого сучасного дитячого українського письменника і казкаря, лауреата премій: ім. Л.Українки, ім. М.Трублаїні, ім. О.Копиленка.

30 Січня 2020
Філія
День без Інтернету

Сьогодні мало хто уявляє своє життя без глобальної мережі Інтернет. Завдяки Інтернету люди працюють, навчаються, спілкуються, розважаються та відпочивають. Закликаючи людей хоча б один день прожити виключно в реальному світі, міжнародна спільнота започаткувала досить незвичайне свято – День без Інтернету, який відзначається щорічно в останню неділю січня.

25 Січня 2020
Філія
Хай добро нас усіх єднає

17 січня 2020 в бібліотеці-філії відбулась Різдвяна мозаїка «Хай добро нас усіх єднає». Під час заходу провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла про особливості святкування Святвечора у Борисполі. Бібліотекар запропонувала учасникам свята посмакувати автентичною їжею, яку готували раніш у Борисполі саме до цих свят. Ніна Миколаївн, як годиться, приготувала суто пісні страви: кутя, млинці з квасолею та маком, картопля з огірками, пиріжки з маком і калиною, з капустою, з вишнями, бурякова риба та узвар.

17 Січня 2020
Філія
Дивосвіт різдвяних свят

4 січня 2020 р. провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала тематичну книжкову виставку-свято «Дивосвіт різдвяних свят», яка знайомить користувачів з історією та традиціями зимових свят; різдвяно-новорічною обрядовістю українського народу; колядками та щедрівками, які й донині шануються та відзначаються в Україні. Таїна пришестя Божого сина, радість Святого вечора, що єднає цілий світ у молитві та кожну родину за святковою вечерею, завжди привертала увагу українських письменників. Бібліотекар рекомендує у величні Різдвяні дні читати книжки саме такої тематики..

4 Січня 2020
Філія
урок-реквієм «Сила нескорених»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня провідний бібліотекар бібліотеки-філії Ніна Бахмат організувала і провела урок-реквієм «Сила нескорених». На захід були запрошені завідуюча бібліотекою ЗОШ №3 та учні 10-Б класу (кл.кер. Головіна Т. М.). З великою цікавістю присутні слухати розповідь бібліотекаря про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомила з героями сьогодення, які нині боронять державу. Нагадала і про наших краян - бориспільчан, які в різні роки виборювали свободу, захищали Вітчизну та віддали життя за цілісність і незалежність України.

14 Жовтня 2019
Філія
Літературний кадр

11 червня у бібліотеці-філії стартував новий пізнавальний проект «Кінозал в бібліотеці», в рамках якого відбувся перший захід «Літературний кадр». Головна мета проекту - допомогти користувачам краще пізнати і наблизитися до розуміння літератури через втілені в кіно образи, усвідомлювати власне сприйняття художнього твору.

11 Червня 2019
Філія
Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

29 Травня 2019
Філія
Музичний калейдоскоп «Душа сопілки»

22 травня 2019 бібліотекар філії Ніна Бахмат запропонувала до уваги читачів музичний калейдоскоп «Душа сопілки». Бібліотекар розповіла про існування легенди, в якій говориться, що найкраще звучання у сопілки, що виготовлена з дерева, у яке влучила блискавка. Науковці вважають сопілку чи не найдавнішим духовим музичним інструментом. Дослідники також засвідчують, що згадки про сопілку відомі ще з часів давніх слов'ян, а сам інструмент згадується сотні разів в народних казках, легендах, колядках, переказах та оповіданнях.

22 Травня 2019
Філія
В бібліотеці музика звучить ...

Бібліотека-філія 17 травня 2019 гостинно відчинила свої двері чарівному світу гармонії звуків та магії мистецтва. Для читачів була проведена музична година «Чарівний світ музики». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла відвідувачам про творчість великих композиторів – класиків світового мистецтва: Й. С. Баха та В.А. Моцарта.

17 Травня 2019
Філія