Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

В бібліотеці музика звучить ...

Бібліотека-філія 17 травня 2019 гостинно відчинила свої двері чарівному світу гармонії звуків та магії мистецтва. Для читачів була проведена музична година «Чарівний світ музики». Провідний бібліотекар Ніна Бахмат розповіла відвідувачам про творчість великих композиторів – класиків світового мистецтва: Й. С. Баха та В.А. Моцарта.

Про поліфонічну музику розповіла викладач Бориспільськоі дитячої музичної школи Ольга Дроздова. З її розповіді учасники заходу дізналися, що поліфонія є одним з найважливіших засобів музичної композиції і художньої виразності. Її ще називають ансамблем мелодії. Музика перебуває у вічному русі, створюючи навколо звукове поле, яке поширюється у просторі та часі, у наших почуттях ще довго після того як прозвучав останній звук. Відвідувачів зацікавив цей вид музики і вони задавали багато запитань з цієї теми.

Радість та гарний настрій принесли своїм виступом вихованці музичної школи класу викладача О. Дроздової Марія Франц та Юрій Пилипович (клас бояна). В їхньому виконанні прозвучали твори Йогана Баха та Вольфганга Моцарта. Класична музика викликала у присутніх позитивні емоційні враження та задоволення від приємної зустрічі.

Чудово, що співпраця музичної школи та бібліотеки подарувала читачам прекрасну зустріч з музикою, адже вона здатна передати настрій, гаму наших емоцій та почуттів.