Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Бібліотечне літо

22 травня 2024 року на базі Бориспільської бібліотеки для дітей відбувся семінар в рамках підвищення кваліфікації «Бібліотечне літо». Учасники зустрілися на захоплюючій екскурсії бібліотекою.

Тетяна Руденко, провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей, поділилася новими формами роботи з читачами, які спрямовані на залучення та зацікавлення молодшого покоління, розповіла про інноваційні форми та заходи, спрямовані на розвиток читацької активності серед дітей.

Від ігрових клубів та творчих майстерень до читацьких конкурсів та літературних вікторин.

Учасники семінару мали можливість поділитися власним досвідом роботи з дітьми у літній період.

Кожному учаснику читацького конкурсу-флешмобу з нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка були передані через бібліотекарів Дипломи Київської обласної бібліотеки для дітей.

В рамках семінару відбулася творча зустріч бібліотекарів з Бориспільською поетесою Ніною Габінською, яка презентувала свою нову книгу «Срібне дзеркало», адресовану учням молодшого та середнього віку.

Авторка розповіла про свій творчий шлях, ідеї та натхнення, що лежали в основі її нової книги.

Під час заходу Ніна Габінська не лише розповіла про свою творчість, але й подарувала присутнім неповторну можливість насолодитися її віршами.

На завершення зустрічі всі присутні зібралися разом для спільного фото з поетесою та кожен отримав поетичну збірочку. Тепер в кожній бібліотеці Бориспільської громади дітки зможуть читати вірші Ніни Габінської.

22 Травня 2024
Дитяча бібліотека
Майстер-клас з розпису пряників

У Бориспільській бібліотеці для дітей 28 березня, в рамках Тижня Дитячого Читання, відбувся весняний майстер-клас з розпису пряників!

Бібліотекарі поринули у світ фантазії та казкових смаколиків разом із нашими маленькими майстрами. Діти не просто розписували пряники - вони створювали справжні шедеври, втілюючи свої найяскравіші ідеї на ароматних хлібинах.

Але це було не лише про малювання! Наші маленькі учасники також занурювалися в історію та традиції випічки та розпису пряників, завдяки цікавим нарисам з нових книг, які представила провідний бібліотекар Тетяна Руденко. Дітки дізналися, як ці чудові ласощі з'явилися у нашому світі, які символи використовували для розпису на пряниках у різних країнах та як вони відображають культуру та історію народів.

Під керівництвом талановитої майстрині Ірини Юрченко кожен маленький художник виявив свою унікальну творчість, створюючи неповторні шедеври на пряниках. Це була не лише можливість виразити свою уяву, але й чудова нагода вивчити щось нове та цікаве!

Ми дуже вдячні всім, хто прийшов та взяв участь у майстер-класі. Нехай світлини нагадують про наш незабутній день, проведений разом! Долучайтеся до нас знову, щоб разом створювати нові казки та мистецтво!

28 Березня 2024
Дитяча бібліотека
Валізка з книжками

20 січня 2024 Бориспільська бібліотека для дітей отримала подарунок - «Валізку з книжками», створену Міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut разом із експертами з літератури. Валізка з книжками» - це книжки українських авторів, які були написані в час, коли війна торкнулася кожного. Про те, як правильно говорити з дитиною про війну. Як пояснити маленькій людині, що відбувається, дитячою мовою.

Крім книжок в них є сенсорні іграшки, розмальовки та психологічні посібники.

Адже під час війни книги залишаються важливим засобом підтримки і розради.

Міністерство закордонних справ Німеччини та команда Goethe-Institut, спільно з Українським інститутом книги з експертами з літератури створили чарівні валізки. Валізки наповнені не лише книжками, а і розмальовками та іграми. І чудовий книжковий черв'ячок, який дуже любить книжки. І точно допоможе розговорити або розчитати відвідувачів дитячої бібліотеки.

Експерти з дитячої літератури обрали для валізки найкращі книги, з якими дітям буде легше керувати своїми емоціями та обговорювати те, що їх турбує, або ж просто занурюватися в історії та шукати в них опори.

20 Січня 2024
Дитяча бібліотека
В український рідний край їде святий Миколай

Зроду-віку в нашому краї ми передаємо у спадок своїм дітям звичаї, обряди, залишаючи добру пам’ять і про самих себе. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забуває традиції і звичаї батьків, карається Богом і людьми.

За давньою українською легендою св. Петро та св. Павло тримають ключі від світу. Петро замикає тепло, а як настає грудень, гукає Миколая: «Брате, пусти зиму!». Миколай, перебравши ключі, починає сіяти снігом. Настає зима.

І одним з найбільш бажаних і довгоочікуваних свят є свято св. Миколая. За традицією, вночі св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушки. Діти пишуть листи, в яких розповідають, що хорошого чи поганого зробили протягом року.

«В український рідний край їде святий Миколай» - Під такою назвою в Бориспільській міській бібліотеці для дітей 13 грудня 2023 відбувся літературний ранок.

13 Грудня 2023
Дитяча бібліотека
Щедра осінь, дарами багата!

20 жовтня Бориспільська бібліотека для дітей запросила своїх відвідувачів на застілля пізнавальне «Щедра осінь, дарами багата!»

Осінь приносить нам багато подарунків від матусі Природи: чарівні кольори листя, смачні яблука та час для пізнання нового! Спостерігаємо, як осінь робить наш світ казково кольоровим!

Чарівна осінь завітала до нас зі своїми вишуканими дарами. У нашій бібліотеці на читачів вже чекають цікаві книги, щоб розкрити всі таємниці цього чудового сезону.

Осінь - час, коли хочеться зануритися у казковий світ книг. До уваги юних читачів - осінні літературні рекомендації. Приходьте і забирайте собі дарунки для душі та розуму!

20 Жовтня 2023
Дитяча бібліотека
Літо у бібліотеку запрошує малечу!

Останнього липневого дня (31 липня) в Бориспільській бібліотеці для дітей відбулася неймовірна подія! На екскурсію «Літо у бібліотеку запрошує малечу!» завітали вихованці Бориспільського дитячого закладу Cool-school. Наші маленькі читачі здійснили мандрівку у світ книжкової магії.

На першій зупинці «Книжкова скарбниця» діти відкрили величезний архів казок, пригод і наукових відкриттів.

Потім вирушили до «Казкового лісу», де кожен книжковий персонаж оживає, а діти можуть поговорити з ним.

Ми ділимося всіма незабутніми моментами цієї екскурсії разом з вами! Приходьте до нас і дайте своїм дітям чудову можливість зануритися у чарівний світ книжок!

31 Липня 2023
Дитяча бібліотека
Міжнародний день дарування книг

14 лютого 2022 , в Міжнародний день дарування книг, до Бориспільської бібліотеки для дітей завітали учні 2-го класу приватної гімназії "SpringUp" зі своїм вчителем Оленою Єрмоленко.

Провідний Бібліотекар Тетяна Руденко провела діткам надзвичайно цікаву екскурсію по бібліотеці, під час якої маленькі гості дізнались багато нового й корисного про книги, про бібліотеку. Тетяна Григорівна розповіла про значення книги в житті людини, звернула увагу на книжкову виставку, де представлений різноманітний світ книжок.

Ознайомила з правилами поведінки в бібліотеці та правилами поводження з книгою. Всі бажаючі стали її читачами.

Діти погралися в ігротеці. А ще на діточок чекав творчий сюрприз - вони взяли участь у майстер-класі до Дня усіх закоханих - разом з бібліотекарем виготовили велике любляче серце.

А на згадку про себе діти подарували бібліотеці книги.

14 Лютого 2022
Дитяча бібліотека
Руками створена краса!

В Бориспільській бібліотеці для дітей з 7 лютого 2022 експонується виставка "Руками створена краса!", на якій представлена творчість Галини Скосаревської. Пані Галина нещодавно переїхала до нашого міста. Увесь вільний час вона присвячує творчості. На виставці представлені різні вироби, в'язані гачком. Майстриня має бажання поділитись з відвідувачами бібліотеки, дітками та дорослими, своїм баченням в'язання.

Кожна її робота, представлена на виставці, сповнена позитиву, в кожній закладена душа майстрині.

7 Лютого 2022
Дитяча бібліотека
А що третій празник - святе Водохреща»

Багата традиціями та обрядами наша Україна! Щоб зберегти увесь їхній колорит та пам'ять про наших предків, був проведений захід з народознавства «А що третій празник - святе Водохреща».

18 січня 2022 року, напередодні свята Водохреща, до Бориспільськоі бібліотеки для дітей завітали учні 5-Б класу БАЛ ім. А.Федорчука зі своїм класним керівником Шабановою Наталією.

Господиня народознавчої світлиці Людмила Данчук гостинно зустріла гостей з усіма атрибутами різдвяних свят: кутею, Дідухом, паляницею, кутею, варениками, узваром. Діти залюбки колядували, щедрували, засівали та взяли учать у вікторині.

Та на цьому наше свято не закінчилось, адже до нашої бібліотеки завітала дитяча письменниця Ганна Голуб. Вона презентувала свою книгу віршів «Захоплююча мандрівка у світ птахів», красиво оздоблена чудовими малюнками.

Свято пройшло у теплій та затишній атмосфері і діти, як завжди, не залишились без гостинців.

18 Січня 2022
Дитяча бібліотека
English library club for kids

13 січня в нашій бібліотеці почав діяти "English library club for kids". Діти мали можливість не тільки позайматися в нашому клубі, але й записатися до бібліотеки. Наші маленькі читачі, весело і цікаво провели разом час. Наша бібліотекар пані Тетяна розповіла, що до нас в бібліотеку завітав Санта і залишив листа дітям. Вони разом прочитали листа, відповіли на загадки, отримали гостинці від Санти, співали англійською та защедрували. Цікаво і весело розпочався у нас свят-вечір!

Бібліотека - це не лише книги і періодика, а й місце дозвілля!

13 Січня 2022
Дитяча бібліотека