Щедра осінь, дарами багата!
20 жовтня Бориспільська бібліотека для дітей запросила своїх відвідувачів на застілля пізнавальне «Щедра осінь, дарами багата!»
Осінь приносить нам багато подарунків від матусі Природи: чарівні кольори листя, смачні яблука та час для пізнання нового! Спостерігаємо, як осінь робить наш світ казково кольоровим!
Чарівна осінь завітала до нас зі своїми вишуканими дарами. У нашій бібліотеці на читачів вже чекають цікаві книги, щоб розкрити всі таємниці цього чудового сезону.
Осінь - час, коли хочеться зануритися у казковий світ книг. До уваги юних читачів - осінні літературні рекомендації. Приходьте і забирайте собі дарунки для душі та розуму!
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580008_y.jpg)
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580003_y.jpg)
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580007_y.jpg)
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580004_y.jpg)
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580005_y.jpg)
![](/photos/244056525/photo_5303168537994580006_y.jpg)