Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Валізка з книжками

20 січня 2024 Бориспільська бібліотека для дітей отримала подарунок - «Валізку з книжками», створену Міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut разом із експертами з літератури. Валізка з книжками» - це книжки українських авторів, які були написані в час, коли війна торкнулася кожного. Про те, як правильно говорити з дитиною про війну. Як пояснити маленькій людині, що відбувається, дитячою мовою.

Крім книжок в них є сенсорні іграшки, розмальовки та психологічні посібники.

Адже під час війни книги залишаються важливим засобом підтримки і розради.

Міністерство закордонних справ Німеччини та команда Goethe-Institut, спільно з Українським інститутом книги з експертами з літератури створили чарівні валізки. Валізки наповнені не лише книжками, а і розмальовками та іграми. І чудовий книжковий черв'ячок, який дуже любить книжки. І точно допоможе розговорити або розчитати відвідувачів дитячої бібліотеки.

Експерти з дитячої літератури обрали для валізки найкращі книги, з якими дітям буде легше керувати своїми емоціями та обговорювати те, що їх турбує, або ж просто занурюватися в історії та шукати в них опори.

Також в валізці практичні рекомендації щодо спільного читання та складних розмов від дитячої психологині Світлани Ройз, психологічні рекомендації: короткі тези про травму та її вплив на психіку дітей і підлітків від доктора філософії, педагога та психотерапевта Удо Бера.

Ця валізка популяризує читання та збагачує читацький світ дітей.