Літо у бібліотеку запрошує малечу!
Останнього липневого дня (31 липня) в Бориспільській бібліотеці для дітей відбулася неймовірна подія! На екскурсію «Літо у бібліотеку запрошує малечу!» завітали вихованці Бориспільського дитячого закладу Cool-school. Наші маленькі читачі здійснили мандрівку у світ книжкової магії.
На першій зупинці «Книжкова скарбниця» діти відкрили величезний архів казок, пригод і наукових відкриттів.
Потім вирушили до «Казкового лісу», де кожен книжковий персонаж оживає, а діти можуть поговорити з ним.
Ми ділимося всіма незабутніми моментами цієї екскурсії разом з вами! Приходьте до нас і дайте своїм дітям чудову можливість зануритися у чарівний світ книжок!
![](/photos/244056517/photo_5355212761254185814_y.jpg)
![](/photos/244056517/photo_5355212761254185817_y.jpg)
![](/photos/244056517/photo_5355212761254185815_y.jpg)
![](/photos/244056517/photo_5355212761254185813_y.jpg)
![](/photos/244056517/photo_5355212761254185816_y.jpg)