Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Майстер-клас з розпису пряників

У Бориспільській бібліотеці для дітей 28 березня, в рамках Тижня Дитячого Читання, відбувся весняний майстер-клас з розпису пряників!

Бібліотекарі поринули у світ фантазії та казкових смаколиків разом із нашими маленькими майстрами. Діти не просто розписували пряники - вони створювали справжні шедеври, втілюючи свої найяскравіші ідеї на ароматних хлібинах.

Але це було не лише про малювання! Наші маленькі учасники також занурювалися в історію та традиції випічки та розпису пряників, завдяки цікавим нарисам з нових книг, які представила провідний бібліотекар Тетяна Руденко. Дітки дізналися, як ці чудові ласощі з'явилися у нашому світі, які символи використовували для розпису на пряниках у різних країнах та як вони відображають культуру та історію народів.

Під керівництвом талановитої майстрині Ірини Юрченко кожен маленький художник виявив свою унікальну творчість, створюючи неповторні шедеври на пряниках. Це була не лише можливість виразити свою уяву, але й чудова нагода вивчити щось нове та цікаве!

Ми дуже вдячні всім, хто прийшов та взяв участь у майстер-класі. Нехай світлини нагадують про наш незабутній день, проведений разом! Долучайтеся до нас знову, щоб разом створювати нові казки та мистецтво!