Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Бібліотечне літо

22 травня 2024 року на базі Бориспільської бібліотеки для дітей відбувся семінар в рамках підвищення кваліфікації «Бібліотечне літо». Учасники зустрілися на захоплюючій екскурсії бібліотекою.

Тетяна Руденко, провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей, поділилася новими формами роботи з читачами, які спрямовані на залучення та зацікавлення молодшого покоління, розповіла про інноваційні форми та заходи, спрямовані на розвиток читацької активності серед дітей.

Від ігрових клубів та творчих майстерень до читацьких конкурсів та літературних вікторин.

Учасники семінару мали можливість поділитися власним досвідом роботи з дітьми у літній період.

Кожному учаснику читацького конкурсу-флешмобу з нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка були передані через бібліотекарів Дипломи Київської обласної бібліотеки для дітей.

В рамках семінару відбулася творча зустріч бібліотекарів з Бориспільською поетесою Ніною Габінською, яка презентувала свою нову книгу «Срібне дзеркало», адресовану учням молодшого та середнього віку.

Авторка розповіла про свій творчий шлях, ідеї та натхнення, що лежали в основі її нової книги.

Під час заходу Ніна Габінська не лише розповіла про свою творчість, але й подарувала присутнім неповторну можливість насолодитися її віршами.

На завершення зустрічі всі присутні зібралися разом для спільного фото з поетесою та кожен отримав поетичну збірочку. Тепер в кожній бібліотеці Бориспільської громади дітки зможуть читати вірші Ніни Габінської.