Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Музичний калейдоскоп «Душа сопілки»

22 травня 2019 бібліотекар філії Ніна Бахмат запропонувала до уваги читачів музичний калейдоскоп «Душа сопілки». Бібліотекар розповіла про існування легенди, в якій говориться, що найкраще звучання у сопілки, що виготовлена з дерева, у яке влучила блискавка. Науковці вважають сопілку чи не найдавнішим духовим музичним інструментом. Дослідники також засвідчують, що згадки про сопілку відомі ще з часів давніх слов'ян, а сам інструмент згадується сотні разів в народних казках, легендах, колядках, переказах та оповіданнях.

Викладач музичної школи Ольга Дроздова повідомила про неабияке значення сопілки у становленні народної музики та про особливості створення цього музичного інструменту.

Користувач бібліотеки-філії та вихованець музичної школи класу викладача Ольги Дроздової Валерій Згуровський виступив з добіркою народної музики і захопив слухачів чудовою мелодією сопілки.

Відвідувачі бібліотеки в оригінальній формі познайомились із культурою та історією нашої країни та послухали ніжне звучання сопілки.