Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Дивосвіт різдвяних свят

4 січня 2020 р. провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала тематичну книжкову виставку-свято «Дивосвіт різдвяних свят», яка знайомить користувачів з історією та традиціями зимових свят; різдвяно-новорічною обрядовістю українського народу; колядками та щедрівками, які й донині шануються та відзначаються в Україні. Таїна пришестя Божого сина, радість Святого вечора, що єднає цілий світ у молитві та кожну родину за святковою вечерею, завжди привертала увагу українських письменників. Бібліотекар рекомендує у величні Різдвяні дні читати книжки саме такої тематики..

Збірка «Святий вечір» містить оповідання українських письменників про святвечір та Різдво. Пізнати свій обряд, пробудити любов до українських традицій читачам допоможуть книги: «Українці: Свята. Традиції. Звичаї», Василя Скуратівського «Дідух», «Місяцелік», «Український рік», Олекса Воропай «Звичаї українського народу» та інші. Яке ж Різдво без колядок!? Ще є час пригадати знайомі та вивчити нові. Пропонуються читачам збірки «Щедрий вечір», «Християнські зимові свята», в яких багато колядок, щедрівок.

Бібліотекар проводить бесіди біля книжкової виставки, розповідаючи читачам про історію новорічної ялинки і традиції святкування, народні обряди, допомагає відвідувачам обрати для вивчення тексти колядок та щедрівок.

Хай різдвяна добра казка подарує тепло й ласку.

Хай різдвяні теплі зорі знищать смуток весь і горе!