Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Літературний кадр

11 червня у бібліотеці-філії стартував новий пізнавальний проект «Кінозал в бібліотеці», в рамках якого відбувся перший захід «Літературний кадр». Головна мета проекту - допомогти користувачам краще пізнати і наблизитися до розуміння літератури через втілені в кіно образи, усвідомлювати власне сприйняття художнього твору.

Це стало можливим за сприяння міської ради та керівництва бібліотеки - завдяки їм в бібліотеці з’явився мультимедійний комплекс. Адже зараз публічна бібліотека – це не тільки читання, а й центр громадського життя, центр інноваційного розвитку громади. Хоча зараз в кожному будинку є комп’ютер і фільми можна купити або подивитися в Інтернеті. Але це не дає того відчуття, яке дає колективний перегляд і обговорення змісту фільму з однолітками та й ще в бібліотеці. Велику компанію друзів не завжди приведеш додому, а до бібліотеки можна.

Всі були задоволені та готові передивитись всі цікаві фільми. Але ж літо, канікули і потрібно набиратись сил на свіжому повітрі, тому домовились, що кінозал буде працювати 2 рази на тиждень. Дітей та підлітків чекає перегляд кіно та мультфільмів, екранізації відомих книг, які включені до шкільної програми. Користувачі мають змогу переглядати вітчизняні кінофільми на великому екрані. Заплутані історії, дивовижні герої, непередбачувані пригоди і зовсім неочікуваний фінал...

Відпочинок має бути змістовним, а дозвілля – цікавим та корисним і це можливо в бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС.