Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до Книжкового царства»

У теплу травневу пору до бібліотеки-філії завітали діти з пришкільного табору ЗОШ №3 на пізнавально-оглядову екскурсію. Провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат підготувала для відвідувачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Адже книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є дитячі періодичні видання, серед яких: «Пізнайко», «Вечірня казка», «Кубрікі» та ін.

Діти дізнались, що існує багато казок! В бібліотеці крім тих, які вони назвали, є ще багато невідомих їм, які можна прочитати. Малеча з цікавістю розглядала стелажі, де зібрано казки народів світу. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «З якої казки?».

Згадали також казку «Колобок», яку самі діти під керівництвом бібліотекаря проінсценували із великим задоволенням, адже всім хотілось побути в ролі артиста. А ще пограли в рухливі ігри.

Дітям дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.