Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

День без Інтернету

Сьогодні мало хто уявляє своє життя без глобальної мережі Інтернет. Завдяки Інтернету люди працюють, навчаються, спілкуються, розважаються та відпочивають. Закликаючи людей хоча б один день прожити виключно в реальному світі, міжнародна спільнота започаткувала досить незвичайне свято – День без Інтернету, який відзначається щорічно в останню неділю січня.

Інтернет – це ще далеко не все життя. Саме тому 25 січня бібліотека-філія Бориспільської МЦБС вирішила провести День хорошого настрою «Хто жартує, то й весело живе». Головне завдання цього заходу - нагадати відвідувачам, що цікаво та весело можна провести час без екранів комп'ютера, ноутбука, телефону. Користувачі бібліотеки втримувались від комп’ютерних «стрілялок», «бродилок» та прогулянок соціальними мережами. Натомість, бібліотекарем Ніною Бахмат їм були запропоновані настільні ігри. Дехто поринув у читання. Також передивлялись журнали, в яких можна прочитати цікаві новини, смішні анекдоти.

В бібліотеці на постійній умові діє акція. Її умови прості: за кожні півгодини читання будь-якої книги в бібліотеці пропонуються додаткові 15 хвилин на Інтернет-мандри за наступного візиту до закладу. Цей день не був виключенням.

А ще присутні згадували цікаві факти із свого життя та розповідали їх. Повеселили навіть бібліотекаря.

Діти довели, що провести свій день цікаво та весело можна і без Інтернету!