Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

урок-реквієм «Сила нескорених»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня провідний бібліотекар бібліотеки-філії Ніна Бахмат організувала і провела урок-реквієм «Сила нескорених». На захід були запрошені завідуюча бібліотекою ЗОШ №3 та учні 10-Б класу (кл.кер. Головіна Т. М.). З великою цікавістю присутні слухати розповідь бібліотекаря про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомила з героями сьогодення, які нині боронять державу. Нагадала і про наших краян - бориспільчан, які в різні роки виборювали свободу, захищали Вітчизну та віддали життя за цілісність і незалежність України.

Була запалена свіча пам’яті козакам, солдатам-визволителям Першої та Другої світової, репресованим, героям Небесної сотні, усім захисникам країни. І вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто впав в боях, боронячи Вітчизну.

Гостем на заході був учасник 2-х майданів, член Спілки митців Борисполя, який займається стендовим моделюванням, Антон Арестов. Він розповів про події 2014 року на Майдані Незалежності. У своєму виступі він наголосив на важливості подальшого зміцнення патріотичного духу серед підростаючого покоління та відповів на численні запитання учасників заходу.

Антон представив частину своєї колекції - моделі козаків й інших вояків та розповів про процес створення моделей. З великим зацікавленням відвідувачі бібліотеки слухали розповідь, що створюючи ту чи іншу модель техніки, автор долучається до історичної минувшини та сьогодення Збройних Сил і нашої країни, і інших держав світу. Потрібно прочитати величезну кількість книг, взяти відомості з інших джерелах. Знайшовся серед відвідувачів хлопець, який теж починає займатись моделюванням. Був проведений майстер-клас з виготовлення моделей.

Великою несподіванкою та приємним сюрпризом для бібліотеки був подарунок Антона – французький вояк на коні.

Не залишилася без уваги гостей книжкова виставка, оформлена Ніною Бахмат, на якій представлена література присвячена захисникам Вітчизни, в книгах якої розповідається про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Спілкуючись зі старшокласниками, учасникиі заходу закликали дітей любити свою Батьківщину, свою землю та бути самодостатніми, гідними громадянами у вільній, незалежній Україні. Зустріч була щирою, цікавою.

Закінчилась зустріч побажаннями миру, злагоди, взаєморозуміння , любові до рідної країни та її захисників.

Велика шана та низький уклін героям України!