Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

День інформації «У світі довідкової літератури»

В бібліотеці-філії 11 лютого було проведено День інформації «У світі довідкової літератури». В цей день з користувачами проведено бібліотечно-бібліографічне заняття «Знайомство з довідковою літературою».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат запропонувала відвідувачам ознайомитись з книжковою виставкою «Скарбничка ерудита», з книг якої можна знайти відповіді на будь-які питання та поринути у дивовижний, невичерпний, чарівний світ літератури яка знає Все. Виставка містить в собі книги із порадами поведінки у різних ситуаціях, також тут можна знайти книги про різні загадкові явища у природі, цікаві історичні події, про єдність людини і природи, про історію музики та багато іншого. Представлені універсальні та галузеві енциклопедії та довідники , енциклопедичні видання із серій «Світ навколо нас», «Я пізнаю світ», « Альма-Матер» та інші.

Під час заходу користувачі розширили свої знання про словники, довідники, енциклопедії, навчилися користуватися цією літературою.

Діти також розповідали про свої улюблені енциклопедії з домашньої бібліотеки та про знання, які отримали з них. Під час практичних занять діти демонстрували своє вміння користуватися довідковою літературою.